Wpis z mikrobloga

Moje koszty życia w USA pracując na remontach
Rent - 400
Telefon - 50
Spotify - 11
Amazon prime - 12
Dentysta (mam aparacik) 270 ale tylko do marca, bo już końcówka
Paliwo - 100-120
Siłownia - 40
Pensja - 3200 miesięcznie
Jeść jem 4 - 5 razy dziennie, sam gotuję czasem wyskocze do restauracji, pewnie miesięcznie pójdzie mi jakieś 300-400 dolarów
#usa #finanse
  • 67
  • Odpowiedz
@gorzki99: Jasne wszystko spoko tylko pracując w tym czasie za granicą odłożyłem w takim samym czasie 40k ale euro. A też mam samochód nowy, stołuje się na mieście, wyjeżdżam często itd itd
  • Odpowiedz
@encourager: no bo te koszty są absurdalne. Przykład?

The average cost to have a baby in the US, without complications during delivery, is $10,808 — which can increase to $30,000 when factoring in care provided before and after pregnancy.


Without health insurance, non-surgical treatment for a broken leg typically costs up to $2,500
  • Odpowiedz
@encourager ja się dziwię że jeszcze nikt nie przypierolil się do tego używania rent/basement. Normalnie nie wykop by się nieprzypuerdzielic do mowy ludzi "byłem w Londynie two weeks i ja zapomniałem Polish language"
  • Odpowiedz
@AstroBoy: Jeden #!$%@? xD nie obchodzi mnie to szczerze mówiąc bo takie zestawienie kosztów mógłby zrobić w każdym innym kraju a że napisał USA to Mirków już dupa zabolała bo komus zostanie za dużo z wypłaty xd
  • Odpowiedz