Wpis z mikrobloga

Moje koszty życia w USA pracując na remontach
Rent - 400
Telefon - 50
Spotify - 11
Amazon prime - 12
Dentysta (mam aparacik) 270 ale tylko do marca, bo już końcówka
Paliwo - 100-120
Siłownia - 40
Pensja - 3200 miesięcznie
Jeść jem 4 - 5 razy dziennie, sam gotuję czasem wyskocze do restauracji, pewnie miesięcznie pójdzie mi jakieś 300-400 dolarów
#usa #finanse
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sporo mozesz odlozyc ale byle choroba i po zawodach


@lubielizacosy: pracuje w polskiej firmie (spolka matka jest niemiecka) przez 1,5 roku odlozylem 40k-moznaby wiecej ale wychodze z zlozenia ze nie zyje po to zeby pracowac tylko pracuje po to zeby zyc (czyli nie oszczedzam za bardzo-wypady na 3 tyg wakacje w lato, na narty w zimie, co jakis czas jakiegos "gadzeta" se kupie itp-stoluje nie na miescie bo nie oplaca
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: elektromonter
Jak wspomnialem zadnych studiow nie mam-zwykly technik elektryk-branza automotive.
Jak znasz sie na tym co robisz to jest ok - a jak jeszcze nie przeszkadzaja Ci delegacje (zazwyczaj 3 tyg w delegacji/tydzien wolnego-nie urlopu-poprostu wolne za nadgodziny-to jest duzo lepiej niz ok)
  • Odpowiedz
@DonBeraton: czy nikt z podniecających się Wykopków nie doczytał, że to BEZ UBEZPIECZENIA? przecież zwykle złamanie nogi zabierze całe oszczędności, nie mówiąc o jakimś grubszym temacie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Niebieski40: to że on nie płaci za ubezpieczenie nie oznacza, że nie ma ubezpieczenia np. od pracodawcy, przecież to standard na świecie.
  • Odpowiedz
@DonBeraton: Rent 400? Z iloma murzynami/meksykami/polakami mieszkasz? 400 za zarcie jedzac 4 razy dziennie, ale wiesz ze w koncu wyladujesz w szpitalu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz