Wpis z mikrobloga

nie masz u siebie Homenetu, Euronetu albo Bialnetu? Każdy z nich będzie lepszy i pewnie tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hyperlink: tyle lat byłem z kobą, a od roku to jakaś #!$%@? się zaczęła, a ja durny podpisałem umowę
@Damianowski: w biznesie nie ma sentymentów. Wprawdzie zawsze się zabezpieczają podając prędkość "do", ale to jakiś dramat. Jeśli to się regularnie powtarza to jest to podstawa do zerwania umowy (aczkolwiek najpierw wypadałoby złożyć reklamację). Przecież to jest 1/100 deklarowanej prędkości. To kpina.
w biznesie nie ma sentymentów. Wprawdzie zawsze się zabezpieczają podając prędkość "do", ale to jakiś dramat. Jeśli to się regularnie powtarza to jest to podstawa do zerwania umowy (aczkolwiek najpierw wypadałoby złożyć reklamację). Przecież to jest 1/100 deklarowanej prędkości. To kpina.


@hyperlink: porobię screeny, z kilku weekendów i będę miał powód do zerwania umowy
Dzwoń, zgłaszaj do upadłego, strasz UOKIK, z Kobą da się dogadać. Mam z nimi też już kilka lat umowy i jesli masz problemy to je rozwiązują. TYLKO MUSZĄ O TYM WIEDZIEĆ :V


@Zjem_Ci_nos: I tak zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)