Wpis z mikrobloga

  • 1622
Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. Po 10mb/s neostrady, przesiadam się na potężne 500mb/s. Destiny 2 zassało mi w 10 monut a nie 4 dni. Zaprosilem już kolegów na świętowanie, bo wiadomo, jak się nie opije to łączę potem muli. Cieszę się jak dziecko. Aha tv tez jest. Zaraz zemdleję

#chwalesie
Krachu - Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. P...

źródło: comment_CLrXa8kky0KjkFELfwiK6NTf8GgFrkyY.jpg

Pobierz
  • 191
@Krachu: ja wciaz czekam na ten moment. Mieszkam na malym osiedlu zapomnianym przez wszystkich duzych graczy. Wszedzie w okol swiatlowod, a u nas nic. Az przyszla mala lokalna firma w zeszle wakacje. Zainstalowala swiatlowod w 3 tygodnie, elegancko, pod ulica, nie jakos na slupach i super? No niezbyt. Okazalo sie ze ceny maja jak 2x te w Orange. A za przylacze chca 3 tysiace. Wiec coz, odkladam i mysle ze na
@Krachu Mam symetryk 100/100 za 55, ale wprowadzili za tyle 300/300. Znowu inny za tyle daje 600/600, ale nie jestem pewien czy puści do mnie bo 60m całe brakuje.
Ciekawi mnie plan kładzenia światłowodów, bo na wsi na zadupiu świata niedawno położyli, chociaż za 20Mb chcą 40 zł.
@Krachu: Przepustowość to jedno, zobacz sobie jakie pingi teraz masz.
Pamiętam jak pierwszy raz się podłączyłem do internetu światłowodowego po latach korzystania z radiówki i TPSA/Orange, nagle okazało się że pingi zamiast 80 ms w dobry dzień potrafią być rzędu 10 ms o dowolnej porze dnia i nocy