Wpis z mikrobloga

  • 1622
Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. Po 10mb/s neostrady, przesiadam się na potężne 500mb/s. Destiny 2 zassało mi w 10 monut a nie 4 dni. Zaprosilem już kolegów na świętowanie, bo wiadomo, jak się nie opije to łączę potem muli. Cieszę się jak dziecko. Aha tv tez jest. Zaraz zemdleję

#chwalesie
Krachu - Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. P...

źródło: comment_CLrXa8kky0KjkFELfwiK6NTf8GgFrkyY.jpg

Pobierz
  • 191
@Krachu: lol 500Mbbs... Niestety większość ludzi musi się z tego cieszyć. Moja kochana spółdzielnia dawała takie łącze parę lat temu. Teraz jest 800Mbps. Za 36,90. Symetryczne. Łączę się w bólu
@zarzudka: ja dostałem paczkę wlaśnie dla parasolkarzy, chyba się na rozdzielni pomylili, bo powinna iść do Ciebie (nigdy nie chodziłem z parasolką)
@Mleko: człowieku, załanczaj to jak najszybciej, moje życie się odmieło po tych kilku godzinach, co światłowód wisi, piszę całkiem powaznie.
@Krachu: Panie, ja na światłowód czekam od jakiś 2-3 lat :D Jak panowie jesienią zaczęli to wkopywać na mojej ulicy to miałem ochotę zejść do piwnicy i narobić im kompotu. Codziennie wracając z pracy o 15 widząc, że oni jeszcze szarpią - kibicowałem im. Myśląc "Panowie, odwalacie kawał dobrej roboty, cieszę się, że was widzę"
@Krachu: Tylko właśnie się zastanawiam. Czy nadchodzi jakiś deadline, że jakaś część Polski musi być podłączona do światłowodu? Bo dotacje itp? Skoro teraz nagle tak ruszył ten temat.
@Mleko: u mnie wisi od roku światełko upc, jestem związany umową z orange i w poniedziałek zdecydowałem, że rozwiązuję umowę z karą umowną i podpinam sie pod upc. Ale jakiś projekt chyba był, że światłowodujemy Polskę. Na ten moment nie wiem, opijam inwestycję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krachu: z tego co czytałem to ogólnie był taki projekt UE. Dajemy siano na światłowody w Polsce. Ale do tego i tego momentu tyle i tyle powierzchni kraju musi mieć światłowód. Tak w skrócie. Z jakiej części Polski jesteś?
@Krachu: no fakt, jakby cywilizacja przyszła i ci #!$%@?ła w ryj na otrzeźwienie, takie to miłe uczucie. Żyłem na 20mb, 40mb, ale #!$%@? 300 itd to jest żywioł. Aż się chce mirko przeglądać.