Wpis z mikrobloga

  • 1622
Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. Po 10mb/s neostrady, przesiadam się na potężne 500mb/s. Destiny 2 zassało mi w 10 monut a nie 4 dni. Zaprosilem już kolegów na świętowanie, bo wiadomo, jak się nie opije to łączę potem muli. Cieszę się jak dziecko. Aha tv tez jest. Zaraz zemdleję

#chwalesie
Krachu - Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. P...

źródło: comment_CLrXa8kky0KjkFELfwiK6NTf8GgFrkyY.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@Krachu: Zaraz ci przejdzie, spokojnie. To jest zawsze taki zachłyśnięcie jak się dostanie szybki internet, naściągasz tyle różnych rzeczy, że ci miejsca na dysku braknie, a za 3 miesiące uznasz, że w sumie nie ma co oglądać/grać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: u mnie dopiero linie ciągną, nie mogę się doczekać, a sytuacje mam trochę gorszą, bo maks co u mnie wyciąga to 4mb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krachu: u mnie mają niby w tym roku podłączać światłowody w wiosce ale nie wiem na ile to prawda () a tak siedze na 20mb od orange ()
  • Odpowiedz
tez poczułem to szczeście kiedy jebnąłem Orange w dupe i przeszedłem na światłowód.


@leftfinger: Przecież Orange też ma światłowód i to w tej samej cenie co UPC. Jedyna różnica jest taka, że do Orange raz na rok da się dodzwonić na infolinię.
  • Odpowiedz