Wpis z mikrobloga

  • 1622
Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. Po 10mb/s neostrady, przesiadam się na potężne 500mb/s. Destiny 2 zassało mi w 10 monut a nie 4 dni. Zaprosilem już kolegów na świętowanie, bo wiadomo, jak się nie opije to łączę potem muli. Cieszę się jak dziecko. Aha tv tez jest. Zaraz zemdleję

#chwalesie
Krachu - Mordy, przyjechali Panowie Monterzy i właśnie zainstalowali mi światlowód. P...

źródło: comment_CLrXa8kky0KjkFELfwiK6NTf8GgFrkyY.jpg

Pobierz
  • 191
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dedronek: A te koncentryki to po co? Słabo trochę. Z tego co u mnie na firmie widziałem to jebs światłowód prosto z studzienki i w bloku tak samo.
via Android
  • 0
@art212 mieszkam na bocznej uliczce, wraz z sonsiadami bombardowaliśmy oranga o światlowód. Powstał dopiero na potrzeby osiedla budowanego nieopodal.
via Android
  • 1
@mbostr pisaliśmy na kontakt ogólny. Im więcej zgłoszeń tym większe prawdopodobieństwo, że coś ruszą. Na nas mieli #!$%@? dopóki nie wybudowali obok wielkiego osiedla i siłą rzeczy musieli pociągnąć żyłkę
@Krachu: Zazdro. Moje osiedle chyba przez 20 lat nie będzie jeszcze mieć czegoś takiego jak światłowód. Było na liście punktów do zrobienia z projektu POPC, ale beneficjent wybrał wszystkie dookoła a naszego nie ()
@mbostr: @OrangeEkspert lecą w kulki. Odemnie 50m jest światłowód. Deklarowaliśmy się z sąsiadami że chcemy być podpięci. Powiedzieli że na razie nie planują "budowy" dalej. Zadzwoniłem do lokalnego dostawcy światłowodu i powiedzieli że nie ma problemu nas podłączyć. Niestety cena trochę wyższa bo 75zl za 100mb/50, ale lepsze to niż te śmieszny internet "10mb" z orange