Wpis z mikrobloga

@rales: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

z sezonu 8 dobrze wspominam tylko ścieżkę dżwiękową (skatowana wzdłuż i wszerz), dziękuję ci Raminku.
  • Odpowiedz