Wpis z mikrobloga

I to, że zaproponował, nie znaczy, że nie mogłaś odmówić. Taka odmowa jest czymś zupełnie naturalnym w innych relacjach. Jakby mi kolega chciał postawić piwo, tobym odmówił, bo czułbym się jak pasożyt. Albo czułbym przymus postawienia mu czegoś następnym razem.


W relacjach damsko-żeńskich jednak pasożytnictwo finansowe jest opcją domyślną, choć pasożyty z cyckami lubią dużo ględzić o równości płci.

@koroluk:

100 % prawdy, przecież niektóre laski na studiach specjalnie chodzą na
Czyli to jest bait? Bo już się uruchomiłem na laski które po pierwszym spotkaniu już wiedzą co i jak..


@m4kb0l: O kurde, jestem p0lakiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedna z moich randek tak wyglądała, że po prostu pomimo tego, że miło spędziliśmy wieczór nie czułem kompletnie NIC chemii do danej dziewczyny i to była moja pierwsza i ostatnia randka z nią. Ba, dodam nawet, że płaciliśmy mniej
@Vastusia jak szukasz wsrod oskarków, czy w korpoświecie sztywniaków, którzy się cenią to tak jest. Poszukaj wśród klasy robotniczej/inżynierskiej bo i tam się trafiają fajni ludzie,, oczytani, mający jakąs wiedzę, zabawni. Może za wysoko stawiasz poprzeczkę i odrazu skreślasz mężczyzn z tych grup? Mogę się mylić, bo w sumie nic o tobie i tym gościu nie wiem, ale pamiętaj - paradoksalnie największe chamy i buraki tak jak ten centuś wyrastają w tych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Vastusia: Frajer zapłacił durne 12 zł za kawę, bo liczył na gwiazdkę z nieba przy tej inwestycji, a się nie udało... I żąda zwrotu kasy jak na allegro, bo towar mu nie pasuje. Wykopki bronią kolesia. Co za zjazd zjebów. Weźcie wy dzieciaki wyjdźcie z tych jaskiń i zaznajcie życia, bo wam #!$%@? miejsca w Minecrafcie nie starczy na te wasze żale.