Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: Ja tam nie mam żadnej diety, po prostu trzeba mieć odrobinę świadomości tego co się je. Celowo użyłem słowa fit dla przykucia uwagi a nawet nie wiem ile ma kalorii ten boks XD Co do czasu. Trochę się zgodzę, gotowanie pochłania część czasu ale są też dania które robi się szybko. Ta sałatka to moment, mix sałat z paczki, pokroić paprykę, pomidorki, oliwki. W między czasie gotujesz makaron, na góre
@nadsztygar: a to dopiero dwa dania. A jakbyś to miał na dwie osoby robić to po robocie aż do spania nic innego byś nie robił tylko w kuchni siedział. Dlatego te kateringi pudełkowe robią się takie popularne - oszczędzasz masę czasu.
To co to jest jak nie obiad? :(


@Lorenzo_von_Matterhorn: Drugie śniadanie ;>

a to dopiero dwa dania. A jakbyś to miał na dwie osoby robić to po robocie aż do spania nic innego byś nie robił tylko w kuchni siedział. Dlatego te kateringi pudełkowe robią się takie popularne - oszczędzasz masę czasu.


@OrzechowyDzem: Eee bez przesady, rozdzielasz do dwóch pudełek zamiast do jednego. Co do diety pudełkowej, oszczędzisz czasu ale
@OrzechowyDzem: No ja staram się gotować na 2 dni. Z tym, że ja to lubię i dla mnie jest to forma odpoczynku po pracy. Wiesz, mógłbym siedzieć przed tv czy na kompie a tak to odpalam muzyczkę i szaleje w kuchni. Nawet trening jeszcze zdążę zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze to jakby dieta pudełkowa była tańsza to może sam bym przeszedł, chociaz częściowo ale nie kalkuluje