Wpis z mikrobloga

Obiecałem sobie ze wraz z końcem wsparcia przesiądę się na MacBooka. Windows 10 jest dla mnie kompletna klapa. Także dopóki chrome jest wspierany(jeszcze półtora toku) to będę korzystać w Windows 7. Później nara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@komornik345: według mnie 10 jest bardzo dobrym systemem przede wszystkim na plus zasługuje niedoceniane narzędzie "napraw". Na wcześniejszych systemach było to do kitu i chyba nikt go nie używał, a teraz mimo że znam się bardzo dobrze na tym systemie i potrafię ogarnąć praktycznie każdy problem to pierwsze ufam temu magiczne u przycisków i on rzeczywiście działa i potrafi naprawić jakąś głupia ukryta usterkę. A zdarzyło się że sam już nie
@hesuss: Mnie nie pasuje przykładowo co chwilę niedziałająca wyszukiwarka plików, której Microsoft nie potrafi naprawić od miesięcy. Specjalnie miałem wyłączone aktualizacje, wszystko działało poprawnie dopóki nie wyłączyłem ich niepotrzebnie ponownie, przez co zaczął mi migać ekran (czarny ekran) na klatkę co kilkanaście sekund i reinstall sterowników od karty nic nie zmieniał, przez co musiałem robić formata. Usunęło mi też pliki użytkownika z C:/Users po jednej z aktualizacji bo tak ¯_(ツ)_/¯. Takich