Wpis z mikrobloga

@komornik345: 7ka to do dzisiaj spoko system i w niektórych aspektach lepsza od 10:
- więcej starych rzeczy na to działa
- jakiś czas temu nie działało mi debugowanie usb i Odin by wgrać rom na samsungowy telefon
- grabber video nie działał mi na 10 itd
- starsze programy i gierki
- poza starociami to naprawianie systemu było prostrze moim zdaniem F8 i wchodzisz w awaryjne teraz prawy shift i zamykanie systemu
Niebadzlosiem - @komornik345: 7ka to do dzisiaj spoko system i w niektórych aspektach...

źródło: comment_c5cxAS8B4RKeD6X3hT4eMKRByg4yYOm6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ogólnie imo win 8.1 był fajnym systemem:
- wsparcie dla usb 3.x
- szybsze indeksowanie i odświeżanie zawartości katalogów
- zaznaczanie kilku rzeczy checkboxami
- bardziej rozbudowany ps (inb4 kto z niego korzysta)
- #!$%@?/uproszczenie aero
  • Odpowiedz
@wojtoon: weź mi daj jakieś oficjalne potwierdzenie, bo z tego co wiem, to nie mają zamiaru wydawać już przede wszystkim aktualizacji krytycznych dla bezpieczeństwa. I to jest jedyny powód, dla którego przechodzę na W10, ale tylko do celów zawodowych.
  • Odpowiedz
@OSH1980 e? Ja w wyszukiwaniu wpisuje panel sterowania i wyskakuje mi w pierwszej propozycji... Można mu sporo zarzucić, ale nie przesadzjmy, że niby wszystko chcą za Ciebie zrobić i wszystko ukryć.
  • Odpowiedz
@OSH1980:
Za PCworld

W przypadku wspomnianego ESU można liczyć na ciągłe aktualizacje, w tym "Ważne" i "Krytyczne", co będzie kosztować 25 dolarów od maszyny za pierwszy rok, 50 USD za drugi i 100 USD za trzeci - w sumie 175 USD za trzy lata wsparcia.
  • Odpowiedz
W Windowsie 10 najlepsze jest to że na legalu zrobiłem upgrade z pirackiej siódemki xD

Używam kompa do gier i internetu, nie potrzebuje cudów. W takim przypadku najlepszy system to ten najnowszy, może z wyjątkiem takich bubli jak Vista czy 8, te sobie można było odpuścić.
  • Odpowiedz
@komornik345 lubilam 7, ale czasami mialam z nią problemy. Odkąd zrobiłam drugie podejście do 10 po tych wiekszych update, to powiem, że śmiga, lżejszy i wgl :D Może to kwestia przyzwyczajenia i na samą myśl o przejściu do 10 jest pafe? :)
  • Odpowiedz
@Ewa95: nie, to nie jest kwestia przyzwyczajenia. Ja na nim od czasu do czasu pracuję, a teraz będę musiał pracować jeszcze więcej. I doprowadza mnie on do szału. Przede wszystkim, nie podoba mi się jego wygląd, jest po prostu #!$%@?. Co gorsza, za tym minimalistycznym podejściem, niby retro, idą wszyscy i wszyscy niszczą ładny wygląd swoich stron internetowych i oprogramowania. No, ale to jest rzecz gustu, choć dla mnie bardzo
  • Odpowiedz