Wpis z mikrobloga

@Student_AWAS: @hesuss: nie lubię go. Wygląda koszmarnie i to co mnie najbardziej #!$%@?: to system, który za wszelką cenę usiłuje robić wszystko za Ciebie, nawet normalny panel sterowania ma ukryty, żebyś za łatwo się do niego nie dostał. O telemetrii nawet nie chcę wspominać. Co jakiś czas na nim pracuję, a potem z ulgą wracam do W7. Pierwsze co zrobię po przejściu na W10 (a mam to cholerstwo już zainstalowane),
@OSH1980: zgodzę się, ale ponoć już oddzielili core od powłoki https://www.neowin.net/news/windows-10-build-18917-begins-splitting-the-shell-from-the-os/ - i ogólnie te relikty, nie pasujące jak dwa panele sterowania itp mają odchodzić. Czy dobrze, czy źle - ja korzystam z Wind od 3.11 i control panel to dla mnie jakiś standard, ale by bardziej to wszystko było koherentne, to włączyłem widok "by category" ¯\_(ツ)_/¯.
@komornik345: Broniłem się przed nim rękami i nogami gdy kończyłem z XP. Po przygodzie z upośledzoną Vistą byłem strasznie negatywnie nastawiony. A w tym momencie imo jeden z najlepszych systemów, jeśli nie najlepszy z jakim do czynienia miałem.

Obecnie już na dyszce siedzę i choć też uprzedzony byłem z początku, tak teraz stwierdzam, że po upodobnieniu tej dziesiątki do bardzo w mojej opinii responsywnej siódemki bardzo dobrze sobie radzi. ( ͡