Wpis z mikrobloga

@OSH1980: co kto lubi, ale daj szansie 10 - imo idzie w coraz lepszą stronę, a sam z początku byłem baardzo negatywny i myślałem o linuxie. Jednakże z każdą kolejną odsłoną 10 jest coraz lepiej.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: @hesuss: nie lubię go. Wygląda koszmarnie i to co mnie najbardziej #!$%@?: to system, który za wszelką cenę usiłuje robić wszystko za Ciebie, nawet normalny panel sterowania ma ukryty, żebyś za łatwo się do niego nie dostał. O telemetrii nawet nie chcę wspominać. Co jakiś czas na nim pracuję, a potem z ulgą wracam do W7. Pierwsze co zrobię po przejściu na W10 (a mam to cholerstwo
  • Odpowiedz
@komornik345: Kurła ja dopiero na niektórych stanowiskach z XP przerzuciłem na Win 7 a się okazuje, że kończą wspieranie siódemeczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Windows 10 do części zastosowań się nie nadaje po prostu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@komornik345: przesiadłem się przedwczoraj i jestem pozytywnie zaskoczony, to moje 2 podejście do 10 po 2 latach i różnice są znaczące. Podoba mi się, a #!$%@? o ukrytym panelu sterowania - xD
  • Odpowiedz
@komornik345: Broniłem się przed nim rękami i nogami gdy kończyłem z XP. Po przygodzie z upośledzoną Vistą byłem strasznie negatywnie nastawiony. A w tym momencie imo jeden z najlepszych systemów, jeśli nie najlepszy z jakim do czynienia miałem.

Obecnie już na dyszce siedzę i choć też uprzedzony byłem z początku, tak teraz stwierdzam, że po upodobnieniu tej dziesiątki do bardzo w mojej opinii responsywnej siódemki bardzo dobrze sobie radzi. (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@hesuss: xD moze to, ze przy kazdej aktualizacji #!$%@? w kosmos wszystkie ustawienia jakie miales? Popytaj streamerow, czy lubia 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz