Wpis z mikrobloga

Ale nie mów mi, ze Kaczyński jak cała reszta pisowców był krystaliczny tam każdy jeden jest #!$%@? w gównie po szyję.


@trox: To zapodaj dowody na cokolwiek

jeśli był winny i znajdą dowody - nie ma sprawy


@trox: Dowodem było fałszywe oświadczenie majątkowe. A że sąd odstąpił od ukarania. No cóż. Wznowiony proces nie zdążył się zakończyć.
  • Odpowiedz
@trox: sam fakt zamordowania kogoś czyni tego kogoś godnym pochowania w katedrze i tworzenia nowego obiektu kultu oraz 6-dniowej celebracji rocznicy śmierci? Niezależnie od przyczyn wypadku, Kaczyński jako demokratycznie wybrany prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jako "pierwszy obywatel", zginął stojąc na czele delegacji złożonej z najlepszych obywateli tego kraju, od lewa do prawa, od środowisk kombatanckich do solidarnościowych. Delegacja leciała oddać hołd ofiarom przetrącenia karku naszej państwowości i inteligencji, najlepszym ludziom pokolenia,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidnice: nie rozśmieszaj mnie ;D przecież to był najgorszy prezydent w demokratycznej Polsce. Całkowicie nijaki, poza budową muzeum powstania nie podjął chyba żadnej dobrej decyzji ;D ignorowanie zasad bezpieczeństwa było na porządku dziennym "byle się pokazać". Nie dorabiaj ideologii i wielkiego patosu bo mieliśmy w Smoleńsku do czynienia ze skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością, które doprowadziły do tragedii.
A co do miejsca pochówku, to jest kpina z ludzi. Zamek królewski na
  • Odpowiedz
@trox: wylicz mi proszę te najgorsze rzeczy, których dopuścił się Kaczyński. Przykłady podaj. Prawda jest taka, że jeżeli chodzi o wizjonerstwo i holistyczne rozumienie polityki to był to najlepszy prezydent III RP. Zginął, bo zabił go nie będący jego winą, typowo polski tupolewizm, bylejakość i "jakośtobędzizm", który obecny jest wszędzie - począwszy od przykładów w postaci druciarsko naprawionych foteli pilotów w MIG-ach 29, przez brak zabezpieczenia imprezy na której zginął
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidnice: nie muszę wyliczać najgorszych rzeczy, bo w okresie jego prezydentury nie ma praktycznie żadnych rzeczy. Gość się nie odznaczył absolutnie niczym, żadną istotną decyzją, był całkowicie bylejaki. Dlatego robienie z niego teraz jakiegoś wizjonera I rzucanie pełnych patosu określeń jest dla mnie śmieszne.
  • Odpowiedz
@trox: śmieszne to jest rzucanie oskarżeń bez podania jakichkolwiek przykładów "najgorszych rzeczy" jakich to miał się dopuścić Kaczyński. Jeżeli według Ciebie Rosja nie napadła na Ukrainę a gazoport nie zmienił diametralnie naszej sytuacji geopolitycznej w grze surowcami to faktycznie jesteś śmieszny.
  • Odpowiedz
Zginął, bo zabił go nie będący jego winą, typowo polski tupolewizm,

@kidnice: Nie będący jego winą?! Przecież to on odgrażał się pilotowi, który nie chciał go przewieźć cywilnym samolotem w rejony wojny i to on sprawił, że piloci feralnego dnia czuli presję, która zasłoniła im zdrowy rozsądek.
  • Odpowiedz
Opozycja i żona lansuje się na jego śmierci, a dobrze pamiętam jak ta sama opozycja ryczala po katastrofie smoleńskiej, że kaczor "robi karierę na grobach".

Ot, mentalność.
  • Odpowiedz