Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Wojciik: analogicznie zrobili z kaczynskim, który był tragicznym prezydentem, a przez śmierć w wypadku lotniczym zrobiono z niego bohatera, męża stanu i #!$%@? wie co jeszcze. Pochówek na Wawelu wśród królów Polski, nazywanie ulic, miesięcznice itd. Więc bez hipokryzji proszę.
  • Odpowiedz
@xionze: > Ale masz dowody że to kasa z geszeftów?

@xionze: Oczywiście że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tam się wsłuchasz w jego procesy to się dowiesz że dziadkowie dawali jego dzieciom po kilkadziesiąt tysięcy pod choinkę. A on to wpłacił przypadkiem na swoje konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypadkiem oczywiście im się zmarło więc tego nie potwierdzą. A
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: tablica upamiętniająca jest jak najbardziej na miejscu. Gdyby pochowali go na Wawelu i przez następne 10 lat robili szopkę to już byłby poziom pisowców. Nie ma tu co porównywać. Poza tym jednego zamordowano A drugi zginął w wypadku lotniczym. Nie widzisz różnicy?:D
  • Odpowiedz
@trox: xD - tablica, nadawanie nazw ulicom, szkołom. Pomnik też się szybko pojawi - możemy się założyć.

Poza tym jednego zamordowano A drugi zginął w wypadku lotniczym. Nie widzisz różnicy?:D....

Co to za różnica?

Gdyby pochowali go na Wawelu i przez następne 10 lat robili szopkę to już byłby poziom pisowców.....

Przecież ta szopka się dopiero zaczyna. Trudno żeby robili coś 10 lat skoro minął rok ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: no tak..ty najlepiej wiesz co będzie:) nie widzę tu niczego poza typowym #!$%@? się pisowskich miernot do swoich przeciwników politycznych w momencie gdy sami od 10 lat tańczą na trumnach smoleńskich. Wyjątkowe dziadostwo.
  • Odpowiedz
jeśli to uważasz za przesadę, to jak określisz pochówek na Wawelu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wujek_mikazjusz: jak ja uwielbiam takie podwojne standardy.....

Adamowicz Polak wyklety przez Pis, bohater opozycji, która nie była mu przychylna jak żył, no ale hehe ten co zabił to pisiur chyba był no
  • Odpowiedz
@trox: wiem bo widzę wynoszenie na ołtarze dość kontrowersyjnej osoby. Prezydent Kaczyński przynajmniej procesów o lewy majątek nie miał. Reszta to typowy pierd nawiedzonego politykiera.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: jeśli był winny i znajdą dowody - nie ma sprawy. Ale nie mów mi, ze Kaczyński jak cała reszta pisowców był krystaliczny tam każdy jeden jest #!$%@? w gównie po szyję.
  • Odpowiedz
Oboje nie powinni spoczywać w miejsach w jakich są obecnie, ani nie powinno być takiej pajacerki bo co oni dla Polski osiągnęli?

Parodia.... jak nie pomniki to nazwy ulic, placówek czy czego jeszcze.


@technojezus: czy ulice, szpitale, szkoły, pomniki Gabriela Narutowicza również wywołują Twoje oburzenie? Ja nie widzę problemu w upamiętnieniu człowieka pełniącego najważniejszą funkcję publiczną (w mieście lub w kraju), który został zamordowany podczas pełnienia tej służby. (Kaczyński to
  • Odpowiedz