Wpis z mikrobloga

@slepauliczka Rysy twarzy ma moim zdaniem bardzo kobiece, nie spodziewałam się tego. Wskazówką mógł być chyba jedynie jej wzrost (ma chyba 190cm), choć nie lubię tak myśleć, bo sama jestem wysoka i zawsze byłam biologiczną kobietą.
  • Odpowiedz
@Millhaven: ma trochę męską budowę, ale czasami się zdarzają takie kobiety.. szkoda troszkę, bo myślałam, że jest jakaś mega utalentowana kobieta w branży beauty, a okazuje się, że nie do końca :<
  • Odpowiedz
@slepauliczka Ale jeśli chodzi o jej twarz (jest pucołowata i bez makijażu wyglada rzecz jasna całkowicie inaczej), to nie dostrzegam w niej choćby pierwiastka męskości. Zawsze kojarzyła mi się z taką brytyjską, rumianą urodą.
  • Odpowiedz
@slepauliczka Swoją drogą, teraz oglądam jej film i moim zdaniem wyczuwalne jest w nim to, że ona nie robi tego z własnej woli, tylko niejako chce uprzedzić bombardowanie, które pewnie zgotowaliby jej internauci, którzy zwietrzyli jakieś informacje jak te #!$%@? z tagu #afera. Współczuję jej. Przeszła/przechodzi pewnie długą drogę, a teraz większość będzie patrzeć na nią przez określony pryzmat. Pewnie jeszcze bardziej ją to wylansuje i zarobi sporo kasy, ale i
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Całkiem już nie tak rzadko, widać takie zmiany z tym tzw. ujawnianiem - choć lepiej by to robić rozsądnie. I jest trochę takich osób, często ukrytych albo maskujących się, bo wiadomo jak ludzie reagują, mimo że chcą być tylko bardziej sobą lub mieć swoje cechy. Wielu z nas może być zaskoczonych co pewnych osób, o których niewiele wiadomo kim są albo jakie zmiany przeszli / lub są w trakcie.
Oby
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.