Wpis z mikrobloga

@slepauliczka nigdy jej nie oglądałam, przewijała mi się tylko jako ciekawostka na innych kanałach beauty, ale myślałam, że to widać że jest transgender. Nie insynuując nic, po prostu dla mnie tak wyglądała od początku (pewnie jakbym ją oglądała normalnie na yt to może bym zmieniła zdanie, ale na samych przeklejkach miałam ciągle takie wrażenie...)
  • Odpowiedz
@slepauliczka: well. ciekawe kiedy dołączy do klubu 41? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AzureTurtle: Obrzydliwe. 40% to statystyka prób samobójczych osób transpłciowych, a nie samobójstw osób transpłciowych.
Badania jasno pokazują, że dyskryminacja, brak wsparcia bliskich - rodziny, przyjaciół, szkoły, rówieśników, przemoc psychiczna, prześladowanie... te właśnie czynniki wpływają na wyższy poziom myśli i prób samobójczych.

Nikkie urodziła się w Holandii, miała bardzo wspierająca matkę i nauczycieli,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Skoro to było takie ważne to wymień z imienia i zwiska przynajmniej pięcioro pasażerów


@EissIckedouw: Ale ty chłopie bzdury opowiadasz. Tu chodzi o powagę wydarzenia, a nie o "ważność" tych osób, więc ich nazwiska nie mają takiego znaczenia jak sama sytuacja.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ja ją szanuję za to, że nie pchała na tym swojej kariery tylko właśnie na makijażu, a to zdradziła głównie przez szantaż. Ale ktoś ze starych znajomych pewnie wyczuł pieniądz i chciał ją wydać. Ludzie to najgorsza zaraza planety.
  • Odpowiedz