Wpis z mikrobloga

Prawda o ludziach z tagu #przegryw i #incel
Nie ruchacie tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcecie tego zmienić, a wasz wygląd jest wymówka, żeby nic nie robić. Ludzie łysi, grubi, niscy i nawet niepełnosprawni normalnie są w związkach mimo swojego wyglądu.

Odpowiedz sobie na pytania. Czy w zeszłym roku:
- zagadnąłeś przynajmniej 100 dziewczyn (na koncertach, wydarzeniach, zajęciach, kursach itd)?
- byłeś na randkach conajmniej z 15 dziewczynami?
- całowałeś się z dziewczyną na 1-2 randce?
- zaprosiłeś do siebie dziewczynę po 3-5 randce?
- próbowałeś zainicjować seks jak już byłeś z dziewczyną na mieszkaniu?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak to jesteś incelem, jeżeli na conajmniej jedno odpowiedziałeś nie to jesteś leniem.

Wiem co piszę bo sam przez bardzo długi czas byłem przegrywem bez znajomych i incelem, ale postanowiłem coś z tym zrobić i w ciągu roku od postanowienia miałem już kilka dziewczyn na koncie, a z wyglądu jestem mocno średni.

#zwiazek #seks #przegryw
  • 50
@wiii bo to tak nie działa, to że tobie się udało nie znaczy że wszystkim wyjdzie. #przegryw jest jak rak, nieuleczalny, ale niektórym się poszczęciło. Z tym że to jakiś promil jest. Też się przełamywałem, na tyle na ile potrafiłem i nic. Za duże #!$%@? i morda w dodatku nie wyjściowa. Taki los, nie zawsze da się z tym coś zrobić. Tak już jest i nie sensu obrażać ludzi którzy i tak
@wiii:

wpisz sobie na YouTube "medusa podrywa" albo "medusa ome".


Ale masz idoli chłopie xD pewnie i wyglądasz podobnie. Tobie incelstwo większe szkody poczyniło niż jesteś w stanie przyznać. Nic dziwnego, że na Woodstock jeździsz. Ja z tamtymi ludźmi to bym nie wytrzymał pod jednym namiotem bo towarzystwo #!$%@? ciągle i na dupie nie mogą usiedzieć z tego co mi sami opowiadali.
Nawet chciałem w młodości kilkukrotnie ale nigdy nie byłem
Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak to jesteś incelem


@wiii: nie można być incelem jeśli ktoś odpowiedział tak, a i tak ruchał np. #roksa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

miałem już kilka dziewczyn na koncie, a z wyglądu jestem mocno średni.


@wiii: widocznie jesteś zbyt samokrytyczny albo stwarzasz wrażenie zarobionego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dynamiczność > wygląd


@Pogromcaprzegrywu: może dopiero w sytuacji
- zagadnąłeś przynajmniej 100 dziewczyn (na koncertach, wydarzeniach, zajęciach, kursach itd)?


@TestoDepot: a więc to tak powstają spermiarze xD

Dziewczyny są bardzo miłe i nawet jak jej się nie spodobasz to Ci podziekuje że podszedłeś i pożyczy miłego dnia


kobiety som aniolkami i to nie tak ze one obgaduja bo kobieta ma cipe i jest ze zlota.
przeciez jak taki anonek przegryw podejdzie i ośmieli się zapytać, to nie dość, że
@wiii: Ja po pięciu zlewkach już odpuściłem według zasady

"Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij jeść trawę."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiii: Jesteś ignorantem, nie biorącym pod uwagę wysiłku emocjonalnego każdej nieudanej próby.

Po #!$%@? te pytania jak dla większości twoja lista kończy się na 1 punkcie i dobrze o tym wszyscy wiemy ().