Wpis z mikrobloga

Prawda o ludziach z tagu #przegryw i #incel
Nie ruchacie tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcecie tego zmienić, a wasz wygląd jest wymówka, żeby nic nie robić. Ludzie łysi, grubi, niscy i nawet niepełnosprawni normalnie są w związkach mimo swojego wyglądu.

Odpowiedz sobie na pytania. Czy w zeszłym roku:
- zagadnąłeś przynajmniej 100 dziewczyn (na koncertach, wydarzeniach, zajęciach, kursach itd)?
- byłeś na randkach conajmniej z 15 dziewczynami?
- całowałeś się z dziewczyną na 1-2 randce?
- zaprosiłeś do siebie dziewczynę po 3-5 randce?
- próbowałeś zainicjować seks jak już byłeś z dziewczyną na mieszkaniu?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak to jesteś incelem, jeżeli na conajmniej jedno odpowiedziałeś nie to jesteś leniem.

Wiem co piszę bo sam przez bardzo długi czas byłem przegrywem bez znajomych i incelem, ale postanowiłem coś z tym zrobić i w ciągu roku od postanowienia miałem już kilka dziewczyn na koncie, a z wyglądu jestem mocno średni.

#zwiazek #seks #przegryw
  • 50
@wiii: ja po prostu nie wierzę że jest coś takiego jak wolna dziewczyna( nie licząc tych poniżej 25 r. życia może). Co zagaduje każda okazuje się że kogoś ma, a zagaduje tylko do tych bez obrączki. W zakładach pracy gdzie pracuje spotkałem że 100 kobiet, każda kogoś miała.
Od tego zaczyna się pozytywna spirala zbierania doświadczeń. Ludzie traktują cię lepiej, nabierasz pewności, że to co robisz ma sens i jesteś coraz bardziej pewny siebie.


@CuckCuckKlan: to częste kłamstwo, które wmawiają sobie przegrywy - że to nie ich wina, tylko wyglądu, źle wyglądają, a jakby wyglądali lepiej to wszystko byłoby inaczej. Otóż nie. Problem jest w nich samych, sami sobie #!$%@? życie.
@Wolowinka: Ta, to zobacz sobie jacy ludzie odnoszą sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°). Brzydkich jest tam mało na świeczniku. Nie twierdzę, że się nie da, ale #!$%@? człowieka trafia jak inni mają coś za darmo, a ty musisz za to płacić krwią, potem i łzami.
Nie twierdzę, że się nie da, ale #!$%@? człowieka trafia jak inni mają coś za darmo, a ty musisz za to płacić krwią, potem i łzami.


@CuckCuckKlan: tylko że zazwyczaj przegrywy nie płacą krwią, potem i łzami, tylko się poddają i wolą się użalać na wykopie jaki to świat jest zły a oni biedni xD