Wpis z mikrobloga

Prawda o ludziach z tagu #przegryw i #incel
Nie ruchacie tylko i wyłącznie dlatego, że nie chcecie tego zmienić, a wasz wygląd jest wymówka, żeby nic nie robić. Ludzie łysi, grubi, niscy i nawet niepełnosprawni normalnie są w związkach mimo swojego wyglądu.

Odpowiedz sobie na pytania. Czy w zeszłym roku:
- zagadnąłeś przynajmniej 100 dziewczyn (na koncertach, wydarzeniach, zajęciach, kursach itd)?
- byłeś na randkach conajmniej z 15 dziewczynami?
- całowałeś się z dziewczyną na 1-2 randce?
- zaprosiłeś do siebie dziewczynę po 3-5 randce?
- próbowałeś zainicjować seks jak już byłeś z dziewczyną na mieszkaniu?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak to jesteś incelem, jeżeli na conajmniej jedno odpowiedziałeś nie to jesteś leniem.

Wiem co piszę bo sam przez bardzo długi czas byłem przegrywem bez znajomych i incelem, ale postanowiłem coś z tym zrobić i w ciągu roku od postanowienia miałem już kilka dziewczyn na koncie, a z wyglądu jestem mocno średni.

#zwiazek #seks #przegryw
  • 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wiii: a jak na wszystkie odpowiedziałem nie to kim jestem?po za tym musialbym mieć #!$%@? w kosmos ego, żeby dostać 100 zlewek i w ogóle się tym nie przejąć. Moje poczucie własnej wartości i tak jest na dnie i nie potrzebuje jeszcze bardziej go pogłębiać.
  • Odpowiedz
@TUendakbaocmzbyenrski: bo podryw przez neta to trudna sztuka, tam każda ma kilka adoratorów i ciężko się przebić. W realu jest odwrotnie, mało ludzi ma jaja żeby zagadać mimo, że dziewczyny bardzo pozytywnie reagują. Raz zaryzykowałem i na jakimś wyjeździe w gory pocałowałem z zaskoczenia dziewczynę z którą gadałem 10 min i to nie żaden podryw tylko gadka o niczym. Nie dość, że siadło to jeszcze sama mnie na FB znalazła
  • Odpowiedz
@Jutuba_z_Krakowa: to co piszesz nazywa się racjonalizowanie i negatywne myślenie. Dziewczyny są bardzo miłe i nawet jak jej się nie spodobasz to Ci podziekuje że podszedłeś i pożyczy miłego dnia. Jak się krepujesz to możesz zacząć zagadywać ludzi np. o godzinę czy o drogę i zobaczysz że ludzie bardzo pozytywnie reagują i chcą pomóc.
No i na pewno nie będziesz miał 100 zlewek. Jak w grupie jest ładna dziewczyna z
  • Odpowiedz
- zagadnąłeś przynajmniej 100 dziewczyn (na koncertach, wydarzeniach, zajęciach, kursach itd)?


@wiii: xDDDD Tak malo? Jak nie zagadujesz przynajmniej jednej dziewczyny na godzine to jestes przegryw.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wiii: a skad wiesz ze nie bede miał?Nie wiesz nawet jak wyglądam. Nie wszystkie są miłe(chyba że jesteś chadem z wygladu) i nieraz widziałem w ich oczach pogarde na mój widok. Zresztą moje negatywne myślenie nie wzięło się z nikad.
  • Odpowiedz
@pwone: no sorry, jak jesteś na takim Woodstocku czy innym wydarzeniu to tyle ludzi się przewija, że z automatu 20 dziewczyn zagadniesz w ciągu dnia. Nie musisz codziennid non stop myśleć o dziewczynach ale właśnie raz na miesiąc jak gdzieś pojedziesz czy pójdziesz się rozerwać.
Co do Woodstocku to średnio jedna na 10 poproszonych dziewczyn pokazała cycki więc...
  • Odpowiedz
@TUendakbaocmzbyenrski: wpisz sobie na YouTube "medusa podrywa" albo "medusa ome". Potem parę innych youtuberów jak podrywają. Zobacz, że oni gadają o niczym. Tylko flirt i bajerka. Z czasem sam załapiesz.
  • Odpowiedz
@Golibroda: bo?
Sam przeciętnie wyglądam, przez 24 lata nigdy nie trzymałem za rękę ani nie całowałem.
Jak się przełamałem to lawinowo temat poszedł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wiii: ja mam ponad 30 i jak miałem 24 to już się dawno calowalem i za rękę trzymalem, tylko z samym seksem mi nie wyszło i musiałem oszukać system. Teraz moje #!$%@? jest tak silne, ze tylko roksa mi została.
  • Odpowiedz