Wpis z mikrobloga

@nicnieslyszalam: Chyba nie ma bardziej #!$%@? komunikatora od Messengera. Już pomijając kwestie prywatności, to po zderzeniu z Telegramem czy Signalem to w Messengerze czuję jakbym wrócił do czasów gg z lat 2000. Brak edycji wiadomości, kasowania u nadawcy i odbiorcy, wyszukiwarki wiadomości po tekście, plikach, zdjęciach, formatowania tekstu, botów itd. Bez konta fb zapomnij żeby z tego korzystać. Masochizm.
@twarz-pod-butem: dlatego między innymi kupili whatsapp. FB podobno od dawna miał problem z messengerem. Również od strony backendu.
Ale jak to często bywa, popularność jakiegoś rozwiązania to nie jest pochodna tego jak dobrze działa czy jak dobre ma rozwiązania, ale „wszyscy to maja”.
@nicnieslyszalam: ja kiedyś będąc kelnerem obsługiwałem 10 żydów. Na koniec wyjęli swój kalkulator z torby, dodawali cenę każdego dania na paragonie i sprawdzali, czy cena, która zapłacili zgadza się. Następnie podszedłem do mojej koleżanki, również kelnerki i odezwałem się w te słowa "******* Żydzi, wszystko musza nawet na kalkulatorze sprwadzić" Zrobiła dziwną minę i odeszła. Później się okazało, że też była żydówka xD