Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
  • 14
@deklinacja @pekak @qeni @Iskaryota o, budżetowi podróżnicy iksde, prócz marginalnych sytuacji ludzie tacy jak wy (specjalnie z małej) to największy rak w samolotach. Booking najtańszych miejsc to 20 zł, więc jeśli to więcej niż cena biletu to zgaduje że bookowaliscie ze sporym wyprzedzeniem i była okazja to wybrania miejsc koło znajomego. takie przesiadki #!$%@? lot, wprowadzają chaos na pokładzie wielkości puszki tuńczyka, a co gorsza jeden burag ciągnie do tego pomysłu kolejnych,
@McDermott: XD historia mojego życia:

Samolot wizzair, wszyscy siadają na miejsca, PaulStanley zadowolona kolo okna. Podchodzi pani i pyta

- dziendobry, przepraszam mam pytanie czy nie zechciałaby się pani przesiąść i zamienić z moja siostra, ona ma miejsce z przodu samolotu
- OCZYSISCIE NIE MA PROBLEMU. (Wstaje) tylko niech pani pamięta ze jak się rozbijemy to pani siostry ciało będzie pod moim nazwiskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ddes: rezerwując lot na popularnych trasach w weekend płacisz 150-250 zł, do tego rezerwacja miejsca około 50zł. Najtańsze miejsca znikają od razu. Jak latasz częściej niż kilka razy w roku to masz #!$%@? na to, gdzie siądziesz, ale jak już widzisz, że lecisz z kimś znajomym i macie miejsca niedaleko siebie to normalnym ludziom nie sprawia problemu, żeby się zamienić po starcie samolotu. Nie wprowadza to żadnego chaosu i dezorganizacji jak
@ddes: ależ #!$%@?.... dużo ludzi po prostu miejsc nie rezerwuje, dostaje z przydziału. potem jest im wszystko jedno gdzie usiądą, jak jest opcja zapytać czy ktoś się nie chce zamienić, to co w tym złego. jasne, nie oddałbym miejsca za które zapłaciłem sporo kasy, żeby mieć miejsce na nogi, ale nikt nikogo do tego nie zmusza, ani nie masz tego wypisane na czole. ja jak latam sam, to mi totalnie wszystko
@McDermott: Kiedyś sie zamieniłem z jednym szkotem, bo sie bał siedzieć z przodu. Czaicie, zamieniłem #!$%@? miejsce w środku na zajebiste miejsce na samym przodzie, gdzie miałem full miejsca.
Tak jak ktoś pisał wyżej, trzeba być niezłym autystykiem żeby dawać #!$%@? o takie rzeczy. Jak często latasz to masz w żopie miejsca przy oknie, kiblu, czy #!$%@? wie czym jeszcze. Tanie linie to autobus, co za różnica gdzie siedzisz? A jak