Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
Ożesz #!$%@? XDDD

Kumpel leci samolotem (startuje w sumie) i podbija do niego rodzinka (w samolotach dla niewiedzących, przynajmniej wizzair, są 3 miejsca obok siebie) 2+1 i pytają kumpla


JA #!$%@?, JA MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO MIT ALE TACY IDIOCI SERIO #!$%@? ISTNIEJĄ XDDDDDDDDD

#truestory #pasta #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@?
  • 279
@McDermott: latam dość często, parę razy w roku. Prawie zawsze się przesiadam bi albo ktoś mnie poprosi albo sam zapytam, czy znajomi sobie ludzie nie chcą wiedzieć razem zamiast do siebie łazić podczas dłuższych lotów. Nigdy nie rezerwuje miejsca w samolocie z żoną a i tak dzięki uprzejmości innych zawsze.latamy obok siebie..sam nie wiem, wg mnie to norma na zachodzie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddes: spoko po prostu niektórzy ludzie mają inny stan umysłu.

Ale prawda jest też taka, że tanie linie z roku na rok wymyślają nowe sposoby jak utrudniać życie pasażerom: coraz mniejsze bagaże podręczne, coraz więcej opłat dodatkowych, coraz dziwniejsze atrakcje w czasie lotu typu "zdrapki", "loterie", czy wąchanie 50 zapachów perfum z wózka i potem się dusisz do końca lotu itp.
Rozumiem, że linie sobie muszą odbić te tanie bilety, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McDermott: a może oni właśnie nie chcieli siedzieć koło swojego bombelka? Może miało ADHD? W takim wypadku, nawet ich rozumiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Postaram się odpowiedzieć w taki sposób aby nikogo nie wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie miałem ochoty tej całej inby czytać, po za wykopem też mam życie, pracę, ziomków i właśnie jeden mnie odwiedził, przez co miałem #!$%@? w ten portal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli uważacie, że mój kumpel albo ja to jesteśmy chamy, to kim dla was jest typowy beneficjent 500+ Seba,