Wpis z mikrobloga

@KrzysztofMickiewicz: Wyjaśnij mi swój tok rozumowania. Jeśli osoba dorosła musi sama złożyć doniesienie to wyjaśnij mi skąd goha miała założoną niebieską kartę i orzeczony zakaz zbliżania ? Nie wspominając o sprawie w sądzie. Rozróżnij też pojęcia przemocy domowej i pobicia.
@Dylanek666: proste z tym ze ja bił , nie ważne ze to była sztuka na filmie widać jasno jak ja kopał i bił . Dodatkowo jeszcze jak wyjdzie ze zarabiał na niej i się nie dzielił dorobkiem to będzie sral po gaciach.
Info pewne ze źródła które składało zawiadomienie do prokuratury i na Policję
@Lysy1980: zreszta wtedy co od Agnes pojechał, to poleciał Marlenę przekonywać by wycofała zeznania i sprawa żeby zamknięta była. Marlena sama na streamie powiedziała, że pójdzie zeznania zmieni na obciążające go, kiedy Azor schlał się po raz kolejny i po kasku ją #!$%@?ł
@Dylanek666: @Dylanek666: nie wiem co Ty pierdzielisz, ale życia nie znasz. Ty gadasz, że nic takiego, a dla sądu to znęcanie się plus silna więź z oprawcą i to każdy psycholog biegły potwierdzi i w ten sposób ma pojechane po rajtach aż miło i nie będzie dla niego ale. Stad jechał Marlenę przekonywać by wycofała zeznania i zamknęła sprawę i dlatego jest odwyk i psychiatryk
@KrzysztofMickiewicz: Sprawdź sobie dziecko drogie co to jest niebieska karta i na jakich zasadach jest zakładana, a przede wszystkim komu. Spółdzielnia założyła niebieską kartę dla gohy ? Goha miałą orzeczony zakaz zbliżania się do spółdzielni ? Mylisz sprawy i pojęcia co przekonuje mnie, że za wiele nie wiesz na temat tych spraw.