Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiś dobry, abonamentowy soft #ecommerce ?
Mam już dość tej żałosnej #prestashop , darmowa, a więcej hajsu poszło na moduły, integracje i naprawy niż na roczny abonament. Po aktualizacji, nie można wybrać rozmiaru produktu "error occurred...", po zwiększeniu ilości sztuk strona przeskakuje na inny produkt. Nie można przejść na kolejną stronę produktów. #!$%@?ć się idzie.
Podkreślam, że wszystko robię sam (prócz napraw w kodzie, za które płaciłem ostatnio), umiejętności programistyczne aktualnie marne ( podstawowo html, css i lekko php), więc w tym momencie #magento , do którego mam zamiar migrować w przyszłości odpada.
W skrócie, chcę płacić abonament i wszystko ma działać.

#shoper #skyshop #shopify
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deeuss: @kabierki: budujemy wlasny soft dla swojego sklepu bo tez juz mam dosyc open source. Mysle ze za miesiac-poltorej bedziemy mieli bete z tym ze sklep jest budowany z mysla o nas wiec moduly i integracje tez pod nas ale mozemy odsprzedac wdrozenia z customizacja nawet w formie abo. Wszystko mega skalowalne i szybkie
  • Odpowiedz
@deeuss: Korzystam z Shopera i jestem zadowolony, ale musisz się liczyć, że każda większa ingerencja w soft = $$$$$$$ na pluginy. Jak nie chcesz wydawać sporo to najkorzystniej może wyjść woocommerce, zależy jakie masz potrzeby/oczekiwania
  • Odpowiedz
@deeuss: Jasna sprawa, my budujemy dla siebie nie pod sprzedaz ale jakby ktos chcial to mozemy cos pomyslec ;) generalnie jesli chcesz zmienic preste to mysle ze musisz wypisac sobie najpierw liste rzeczy na ktorych Ci zalezy, na czym mniej i bedzie latwiej dokonac wyboru. Jesli nie masz duzej liczby integracji z niestandarsowymi systemai, nie potrzebujesz customowych rzeczy to saas bedzie dobry, a jesli chcesz miec cos wiecej to niestety
  • Odpowiedz