Wpis z mikrobloga

@dqdq1: jakie to ma znaczenie? Mają ścieżkę śmiechu, która zapewne jest w produkcji na osobnym kanale i nagrywana osobnymi mikrofonami. Nie chce mi się sprawdzać, ale zapewne w postprodukcji jest to dodatkowo korygowane(za słabe śmiechy w jednym miejscu, gdzie miały być, brak w innym miejscu itd.).
@boguchstein: mi się podoba, jest zabawny, aktorzy dobrze wcielają się w role i są bardzo utalentowani (śpiewanie na żywo, granie na instrumentach) poza tym mówi w luźny sposób o naukowych koncepcjach. Został doceniony przez wielu naukowców i znanych ludzi uważanych za nowatorów w swoich dziedzinach którzy w nim występowali jak elon musk, stephen hawking czy neil tyson degrasse.

Ale uwaga ludzie się śmieją wiec jest tragiczny.
@dqdq1: podoba ci się, spoko. Nie interesuje mnie w zasadzie, że podobał się papieżowi, czy królowej angielskiej. Dla mnie to cieńki i marny serial z drętwym aktorstwem i słabym scenariuszem. Usunięcie śmiechu tylko pokazuje, jak słaby jest scenariusz bez tej ścieżki.
@koniecswiatajestbliski: może, nie wiem. Bez śmiechu i ze śmiechem mnie nie śmieszy. To tylko moja opinia. Przy perełkach takich jak The Office, Peep Show, Arrested Development, czy Curb Your