Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sekurak: żeby wcześniej specjalnie nie podawali tych notyfikacji w przeglądarkach to może i bym się ucieszył, ale jak dobrze pamiętam kiedyś nie było obsługi notyfikacji w przeglądarkach
@resuf:

czy kiedykolwiek gdziekolwiek ktokolwiek umyślnie i bez żadnego przypadku zezwolił jakiejkolwiek stronie na wysyłanie tych powiadomień? Serio, przyznawać się.


Ja i to nie raz. Nie było to wprawdzie żadna strona z newsami, bo zostałbym pewnie zasrany powiadomieniami, ale np. jakaś giełda czy portal społecznościowy? Czemu nie. Dzięki temu nie musiałem odwiedzać danej strony, żeby wiedzieć, że np. ktoś napisał do mnie wiadomość.
@resuf no ja używam na stronie antistorm.eu na Chrome na telefonie. Do tego włączone na Mi Bandzie powiadomienia z Chroma i dostaję na opaskę ładne powiadomienia, że będzie deszcz albo burza xD
@resuf: kiedyś przez przypadek mój ojciec się zgodził na te powiadomienia na jakimś portalu motoryzacyjnym i zaczęło mu sypać powiadomieniami że samotne mamuśki chcą się ruchać i zaproszniami do kasyna xD

nawet nie wiedziałem że te powiadomienia są takie #!$%@?ńskie bo nigdy nie kliknąłem także przestrzegam przed tym mirasy, to wygląda jak legine wirusy z reklamami

@Eredin: wczoraj się #!$%@?łem, jak syn lvl 10 pokazywał mi na yt ulubiony kanał
@sekurak: I bardzo #!$%@? dobrze, a kto będzie sobie chciał włączyć powiadomienia będzie wiedział gdzie to zrobić. A jeszcze bardziej się ucieszę, gdy zmiana dotknie też aplikacji na Androida.