Wpis z mikrobloga

Mirki nareszcie dobra informacja!

Pewnie zastanawiacie się ile zrobił @play_polska dla swojego klienta od 2016 roku w sprawie tego wykopaliska sprzed tygodnia?

Już wam piszę:

Nic. Zupełni nic. Null. 0

Co ciekawe dzwoniąc na infolinie w celu zgłoszenia awarii czy spytania się o status reklamacji, PLAY pobiera za to opłatę. W moim wypadku jest to 1.85pln za połączenie a dla ofert niebiznesowych 29gr/min.

Podsumowując: mam usługę która jest beznadziejna, jeszcze gorszą obsługę klienta niż była i jeszcze płace za składanie reklamacji.

Brawo @play_polska widać że jesteście firmą która wychodzi do klienta i dba o jego zadowolenie. Napisałem do was dzisiaj na ten specjalny fanpage który mi poleciliście we wpisie, z pytaniem kiedy planujecie podjąć kontakt ze mną. Odpowiedz nie jest już dla mnie zaskoczeniem i podzielę się screenem.

24/26 posiadanych numerów mogę już przenieść i to jest ta jedyna dobra informacja.
ChceszPomarancze - Mirki nareszcie dobra informacja!

Pewnie zastanawiacie się ile ...

źródło: comment_gKxQbUpqntJx4yFflQXnVKjcY2ppKsic.jpg

Pobierz
  • 85
#!$%@? od nich jak najszybciej. Też kiedyś przeniosłem numer do Play i gorzko tego żałowałem.

Do chwili podpisania z nimi umowy wszystko jest cacy, potem mają cię głęboko w dupie. Ważne abyś płacił na czas


@Armo11: Podpisuję się pod tym. Kiedyś przeniosłem się do Play, ostatecznie uciekłem od nich jak mi kiedyś sami powłączali jakieś usługi. Nagle z dupy przyszła faktura na jakieś 15 zł więcej. Zaraz po tym się przeniosłem
@Chcesz_Pomarancze: Czego nie rozumiesz? Ja wziąłem kiedyś kilka telefonów w Play bo mieli super promocje. Zapewniali mnie, że mają zasięg 4 sieci, tydzień później czytam w internecie, że play przechodzi na własne nadajniki. Konsekwencja taka, że mam teraz 4 umowy razem z telefonami XIAOMI, które podczas jazdy samochodem poza miastem nadają się jedynie do wybicia szyby bo nawet na 112 się nie dodzwonisz.
Mam teraz 4 umowy, których nie da się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franciszekkimono: love dla firm. To jest na każdym nr dodatkowym bez telefonu (w moim przypadku 5 numerów). Na nr główny + jeden "gratisowy" mam inne pakiety i tam obecnie mam jeszcze korzystniej, bo średnio wychodzi 22zł brutto/25GB/4.6GB/mies i jeszcze pakiety poza UE.
@klokupk: nie ma obecnie takiej oferty. Za 30zł masz 15GB/mies., albo z góry 360zł/1TB/rok (ale to się praktycznie mija z ideą prepaid)
@mgr_rybak to jest to 30zl, podnieśli o piątkę. Teoretycznie ja też mam 15gb i co miesiąc o jeden więcej, ale do doładowania dają bonusowe gb, czasem za przedłużenie pakietu dają bonusowe i z miesiąca na miesiąc przechodził i się sumuje. Koleżanka przeszła teraz za te 30zl i jest zadowolona.

Zużywam miesięcznie średnio 40-60gb. Zależy ile wifi używam
@Chcesz_Pomarancze: Kilka miesięcy temu była w gorących moja historia o tym jak pół roku po śmierci dziadka narzeczonej wciąż nie chcieli zaakceptować tego faktu i przysyłali listy z wezwaniami do zapłaty itd. Pomógł dopiero kontakt z rzeczniczką firmy. Nie wiedzieć czemu oglądając te wszystkie reklamy Play z WOŚP odnoszę wrażenie, jakby Play trochę chajzerowało udziałem w takich akcjach :)
@Chcesz_Pomarancze: Uciekłem z tego ścieku już ponad rok temu. Oferta „najlepsza na rynku” była u nich tyko na papierze. Początek tej sieci był mega z czasem obsługa spadła na dno plus za wszystko trzeba płacić jak nawet głupi telefon do działu reklamacji. Oby uciekło od nich jak najwiecej klientów to może się obudza i dyrektorzy którzy odpowiadają za politykę firmy poleca na ryło.
@Chcesz_Pomarancze: Haha to ja ci polecę Viking Mobile. Jeśli polecisz 5 osób masz za free xd niewykorzystany net odkłada się za to ze zdążysz doładować w terminie. Mam ponad 200gb neta na ten moment. Mam jedna polecona osobę i płace 22zl miesięcznie, all free + 16gb neta.
@Chcesz_Pomarancze: cześć, nie wczytywałem się we wszystkie odpowiedzi tu i w znalezisku więc mogę się powtarzać ale czy próbowałeś wypowiedzieć umowę z powodu niedotrzymania warunków umowy ze strony usługodawcy ? a po drugie warto już się rozglądać za innym operatorem może trafisz na człowieka ogarniętego, który przy okazji nowej umowy pomoże Ci rozwiązać ten problem.