Wpis z mikrobloga

Mirki nareszcie dobra informacja!

Pewnie zastanawiacie się ile zrobił @play_polska dla swojego klienta od 2016 roku w sprawie tego wykopaliska sprzed tygodnia?

Już wam piszę:

Nic. Zupełni nic. Null. 0

Co ciekawe dzwoniąc na infolinie w celu zgłoszenia awarii czy spytania się o status reklamacji, PLAY pobiera za to opłatę. W moim wypadku jest to 1.85pln za połączenie a dla ofert niebiznesowych 29gr/min.

Podsumowując: mam usługę która jest beznadziejna, jeszcze gorszą obsługę klienta niż była i jeszcze płace za składanie reklamacji.

Brawo @play_polska widać że jesteście firmą która wychodzi do klienta i dba o jego zadowolenie. Napisałem do was dzisiaj na ten specjalny fanpage który mi poleciliście we wpisie, z pytaniem kiedy planujecie podjąć kontakt ze mną. Odpowiedz nie jest już dla mnie zaskoczeniem i podzielę się screenem.

24/26 posiadanych numerów mogę już przenieść i to jest ta jedyna dobra informacja.
ChceszPomarancze - Mirki nareszcie dobra informacja!

Pewnie zastanawiacie się ile ...

źródło: comment_gKxQbUpqntJx4yFflQXnVKjcY2ppKsic.jpg

Pobierz
  • 85
@Chcesz_Pomarancze: Moi rodzice mają w play taką sytuację od miesiącaL są w pakiecie "rodzina" czy jakoś tak że za 50zł/mies dwie osoby dzwonią wszędzie za free i 15GB internetu do rozdysponowania. OTÓŻ NIE , bo w praktyce coś im jebło, pobrało 50 zł z konta, pakiety na obu numerach widnieją jako aktywne a dalej nalicza po normalnej stawce za minutę i kb internetu. Gadałem chyba ze 4 godziny w kilku rozmowach
@Chcesz_Pomarancze: Po prostu spylaj stamtąd. Mi w Play kończyla sie kiedys umowa, a bylem u nich juz moze 5-7 lat i zadzwonili z tak frajerska oferta, ze to jak policzek w twarz dla tek wieloletniego klienta. Generalnie, masz Pan tutaj wszysto tyle samo, tylko zaplac wiecej, no ale zebys sie nie burzyl, to 5 GB neta wiecej. Poinformowalem, ze #!$%@? stamtad w takim razie, to zaczeli do mnei wydzwaniac z dzialu
orange


@SupreminTHC: mam Orange już dobre 10 lat (no dobra, od roku przeszedłem na nju) i poza małymi problemami (pisałem kilka reklamacji przez ten czas i wszystkie były uznane) to jestem zadowolony :)

@Chcesz_Pomarancze: a opcja NJU (Orange) na abonament Cię ratuje? Dawno nie miałem tak przejrzystej oferty, tak taniej w sumie też. Polecam. Może będzie i dobra dla firmy?
@Chcesz_Pomarancze: Play to ścierwo. Miesiąc temu zmieniłem operatora i nie żałuję. Jakość usług jest nieporównywalnie lepsza. Najlepsze są te pindy w salonach które siedzą tam tylko i wyłącznie po to żeby wciskać emerytom telefony w abonamencie bo jak przyjdzie się do nich z jakimkolwiek innym poważniejszym problemem to rozkładają ręce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chcesz_Pomarancze: Nigdzie nie ma dobrze. Z Play wyemigrowalem, jak tylko skonczyla sie umowa. Idealu nie ma, ale teraz mam podział taki: internet w Plusie, abonamemty "rozmowne" w Orange (wszystko firmowe) i ma razie jest znośnie. Zobaczymy, co dalej.