Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki, Węgierki i inne owoce, z tego względu że ostatnio mój #rozowypasek wymienił samochód na Opla to stara #skoda jest do sprzedania.

Skoda z 2001 roku z silnikiem 1.4

Co było robione w samochodzie?
- Alternator
- Zawieszenie przód (sprężyny + amortyzatory)
- Klocki hamulcowe przód + tył
- Szczęki hamulcowe
- Bębny hamulcowe

Do wymiany łożysko w kole, bo trochę zaczęło szumieć i do wyczyszczenia pozostaje EGR, można z tym spokojnie jeździć i nie wpływa to na funkcjonowanie samochodu.

Samochód idealny na dojazdy do pracy, do lasu na grzyby lub w jakimś innym celu.

Cena to 3000 zł, ale myślę, że dla Was na pewno znajdzie się jakaś zniżka.

Numer rejestracyjny: WML GT05
VIN: TMBCC46Y723310446
Datę pierwszej rejestracji mogę podać później gdyż teraz nie mam przy sobie dowodu rejestracyjnego.

Mam więcej zdjęć, które oczywiście każdemu zainteresowanemu wyślę.


#sprzedam #sprzedamauto #samochody #motoryzacja #skoda #fabian
Miszcz_Joda - Mirki, Mirabelki, Węgierki i inne owoce, z tego względu że ostatnio mój...

źródło: comment_HVOpiYxMH7SPn2IEex3j74EsX424Qlki.jpg

Pobierz
  • 13
@mbwykop: w Skodach produkowanych od czasu kiedy sprzedali się VW nie spotkasz rdzy w elementach konstrukcyjnych/na stałe połączonych. No chyba że pojazd był bity/pływał.

@Miszcz_Joda: Masz go od nowości? Jeśli tak to skąd pomysł na sedana? Nie dość że w tym nadwoziu brzydko wygląda (perfidnie doklejony zadek) to wartość użytkowa (jak to w każdym sedanie) jest mniejsza niż chociażby w takim hatchbacku. Pojemność na papierze może i większa ale co