Wpis z mikrobloga

@epi: nie wiem, mam już bliżej do 30 niż 20 lat i nie zapadł mi ten serial w ogóle w pamięć, jeśli w ogóle go oglądałem. Może to dlatego, że nie przepadam za sitcomami czy nawet generalnie komediami, nie wiem. Tak czy siak nie chodziło mi o przechwalanie się, gdy napisałem, że sumarycznie obejrzałem może 15 min ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@asunez: ja mam blizej do 40 niz 30 i dla mnie (i ludzi mi podobnych oraz starszych) ten serial istnieje przez wiekszosc mojego zycia ;)

Był nowością gdy chodziłem do podstawówki. Wszyscy go wtedy oglądali i wszyscy sie jarali. Żaden inny serial komediowy nigdy nie miał (i pewnie nigdy nie bedzie miał) tak wielkiego hypu. A ponieważ miał 10 sezonów, to trwał z nami przez 10 lat, dla wielu to była
@josedra52: Źle rozumiesz wszystko jest nawiązane do serialu na który każdy najeżdża z jakiegoś powodu że jest #!$%@? i dla normików. Jeżeli ktoś nie jest wtajemniczony w to co się mniej więcej działo w tym serialu to po prostu uzna ten mem za bezbekowy, lecz nie jest on bezbekowy dla osób które ogarnęły o co chodzi bo oglądały ten serial
@epi: tylko że jeszcze raz powtórzę, ja nie ujmuję nic temu serialowi, po prostu nie jest dla mnie ¯\_(ツ)_/¯

I na pewno nie mówię, że nie odniósł sukcesu. Ale nie każdy musiał go oglądać, nawet jeśli wpadał w ramy czasowe emisji w TV w wieku szkolnym.

Jako kontrargument mogę co najwyżej powiedzieć że młodsza o prawie dekadę moja siostra zna chyba na pamięć całe Friends, więc to kiedy się człowiek urodził
@loczyn: No w sumie jak masz 12 lat to rzeczywiście może Ci nie przypaść do gustu. Pozostaje wrócić do grania w fortnite.


@Trollusek: Oczywiscie, najlepszy argument to argument wieku, zwlaszcza, ze gowno wiesz o drugiej osobie. Rzeczywiscie bardzo DOJRZAŁE panie DOROSLY (dziadzie)
A Netflix nie planowal zdjac tego gniota, bo ogladaja go tylko tylko starzy psycho fani?


@loczyn: ta i dlatego rok temu zapłacili 100 mln$ żeby mogli go zatrzymać na dodatkowy rok xD