Wpis z mikrobloga

@PawlikusOKS: nie lepiej pociągnąć stół w zabudowie (trochę niżej, żeby lepiej się siedziało), zamiast dokładać drugiego i ogólnie zrobić więcej szafek (coś jak na pierwszej wizu)?

no i jesli sa male dzieci to istnieje ryzyko poparzenia, nie lepiej pociagnac zabudowe od lodowki i tam zabudowac piekarnik


@sztandar: sporo nowych piekarników ma 3 szyby które są chłodne w dotyku (coś koło 35 stopni się grzeją), ale to te powyżej 1000 zł
powodu montażu płyty nad piekarnikiem


@PawlikusOKS: takie pomysly to sobie chyba mogą wsadzic? jak widzisz taki zapis w gwarancji to nie kupujesz tego i tyle. Ja mam oddzielnie i wyzej tak by wygodnie siegac bez schylania (kiedys tak bylo bo to byla czesc kuchenki ale teraz...). argumenty @sztandar odnosnie dzieciaków bardzo sensowne są.
@PawlikusOKS: wiesz co ja mam blat roboczy miedzy piekarnikiem a pluta, ale maly i z niego niebkorzystam wiekszy mam po drugiej stronie kuchni nawet dalej niz na Twoich projektach i nie mam z tym problemu no ale to juz kwestia indywidualna
@PawlikusOKS: btw: nie podoba mi sie zlew obok plyty - mocno niepraktyczne, bedziesz chcial stawiac gary obok, albo cos robil zeby smazyc i nie masz miejsca. poza tym masz za plytkie blaty na moje oko. i nie zapomnij zaplanowac sensownie gniazdek (mikser, czajnik etc - jak za malo bedzie, to szufrolanie wtyczkami wkurzajace)