Wpis z mikrobloga

@frutson: Widziałem od srodka jak ten mechanizm wysuwania aparatu jest skonstruowany. Śmiem twierdzić ze to pierwsza rzecz która w tym telefonie się zepsuje przy jakimkolwiek uderzeniu telefonu o cokolwiek.
@Hektar4: Napewno nic się nie stanie te popularne oferty z gearbest to są sklepy a nie chiński miras ping pong
@Hektar4: no ja to musialem miec jedną w domu, druga w samochodzie, ciągle mi ginęły, a w samochodzie nie mogłem ładować w trakcie słuchania
kupilem sobie taka podwojna zeby i ładowarkę i Jacka podłączać ale byla tragiczna, ledwo co ładowała i jeezcze jack też przerywał

po 1.5 roku cos we mnie pękło i zmieniłem telefon mimo ze stary byl sprawny - chyba pierwszy raz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@owocowazielonka: @npwjsn: mam oneplus 7 pro od premiery (jeden z pierwszych telefonów z wyjeżdżającym aparatem) i według mnie jest to najlepsza rzecz jaką wymyślili, nie dość że ja używam przedniego aparatu raz na ruski miesiąc, to jeszcze cały przód jest na ekran bez jakiejś #!$%@? łezki :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chuckmls:

Zauważyliście że nie przyszedł żaden użytkownik


Op miał sporo szczęścia, właśnie spodziewałem się hejtu użytkowników jedynych właściwych marek. Gdy #!$%@? ekran w swoim siaomi i grzecznie zapytałem gdzie go wymienię to zaraz przyszedł jakiś ekspert i zaczął pisac żeby #!$%@?ć to gówno na śmietnik.
@npwjsn wlasnie ta rzecz jest najlepsza w tego typu urządzeniach, a nie #!$%@? notche, lezki, kropelki itp. w moim samsungu poprzednim uzylem aparatu do selfie dwa razy przez 2 lata, a w nowym telefonie raz - dzisiaj - bo sobie zainstalowałem ostatnio gcama i chcialem zobaczyc jak rozmywa tryb portretowy. I tyle, zakladam ze juz więcej kamery do.selfie nie uzyje, więc wole mieć miejsce na ekran, a nie na kamere
@Hektar4 mam go z 3 miechy. Jest git majonez. Jedyne minusy to kiepskie foty przy slabym swietle i to ze trzeba sie mocno przyzwyczaic do czytnika linii papilarnych. Reszta jest na plus.
Wczesniej mialem Google Pixel 2xl i Samsungi serii Note oraz S.