Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@xeorrro no właśnie też te aplikacje od googla są jakieś dziwne i będę potrzebował sporo czasu by się do nich przyzwyczaić

@kotos00 dzięki wielkie, jak na razie telefon sprawuje się świetnie
  • Odpowiedz
@Tomek_Tcz: @Hektar4: kurde... znalazłem tutorial na YT po włosku jak gość otwiera moja starą Moto Z i wymienia baterię. Nie jest to zbyt proste ale nie jest to też przeszczep serca - idzie zrobić w godzinę, tylko trochę babrania. Pewnie taka impreza 70 zł za baterię i drugie tyle za robotę, niechby nawet 200 zł brutto - lepsze to niż 2k za patelnię ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@snwptest wymieniłem raz tak baterię w mojej starej s6, z tego co pamiętam koszt około ponad 100 zł, było w miarę dobrze przez pierwsze kilka miesięcy a potem ładowanie telefonu co 4/5 razy dziennie było uciążliwe bardzo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hektar4: brak mi tej Moto Z, gesty, waga telefonu, brak dylematów z notchem lub wysuwanym aparatem i jego awaryjnością, mniejsza waga, szybsza reakcja na wpisanie PINu na ekranie blokady (to jest paradoksalne, tutaj muszę to wolno wpisać, tam była błyskawica pomimo że mniej RAMu i tylko 4core. ¯\_(ツ)_/¯ )
  • Odpowiedz