Wpis z mikrobloga

@Hektar4 q--a Mirku, solidaryzuję się z Tobą w bólu, 21grudnia kupiłem w EuroRtvAgd , 1200zł zapłaciłem kartą, 940zł muszę w ratach, k---a jak to boli , p---------m nie 50zł tylko q--a dobre 600-700 zł.

A wystarczyło poczekać na styczeń... Ale nie, padała mi bateria w Moto Z i dostałem ciśnienia a że musiałem mieć telefon z min. 6gb ram bo Zetka miała 4gb to tak się to skończyło. Przymierzałem się do OnePlus 6 ale nie było go wgl a 7 za 2,500zł więc to już wgl nie ta orbita.

No i mam wielką ciężką niezgrabną patelnię. Do tego musiałem domówić case'a za 40zł bo to od producenta to jest wybitnie śliskie i wziąłem szkło hartowane 3m na ekran.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@snwptest u mnie też było ciśnienie bo moja s6 juz tak padała, że baterii praktycznie nie było. No różne właśnie te ceny skaczą niestety (,)
  • Odpowiedz
@Hektar4: witam w klubie. Naprawdę dobry telefon i to w takiej cenie. Szybko i stabilnie działa, robi ładne zdjęcia, bateria długo trzyma + szybkie ładowanie. Miodzio :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hektar4: kupiłem tydzień temu w MiStore za 2k + 300 zł na następne zakupy. Pierwszy raz styczność z tą marką i już mówię co mnie denerwuje. Brak możliwości zapisu kontaktu na karcie SIM przez z-------o dialera i kontaktów od Google. Nawet nie da się zaznaczyć kilku kontaktów żeby coś usunąć. Poza tym zajebiście działa. Polecam używać gestów do cofania itd. a pasek nawigacyjny często w aplikacjach bardzo denerwuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hektar4: telefon jest super, gratuluję zakupu. Jedyna wade jaka ma i nie wiem czy to wina telefonu czy MI11 to autokontrast ekranu. Nie działa to niestety dobrze, może kiedyś wydadzą łatkę która to naprawi.
  • Odpowiedz