Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wydałem ponad 100 000zł na #wychodzimyzprzegrywu [AMA?]

Hej, Nowy Rok, więc wpadłem na pomysł małego podsumowania swojej walki. Jestem naprawdę mega szczęśliwy ile udało mi się zrobić przez ostatnie prawie 10 lat, chciałbym się z tym podzielić i zachęcić wszystkich fajnych chłopaków z tagu #przegryw, którzy tak jak ja przegrali na loterii genetycznej do pracy nad sobą. Ja oszukałem naturę a byłem naprawdę kiepskim przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeżeli będzie duże zainteresowanie tematem, zrobię AMA już ze swojego prawdziwego konta, ze zdjęciami (teraz trochę się cykam). A więc po kolei:

Geneza
Mam 29 lat, programista15k, jakoś w 2010 na studiach, zauważyłem, że dziewczyny do mnie nie zagadują, nie mam totalnie powodzenia wśród #rozowepaski. Potem wszedł #redpill i trochę wykop gdzie dowiedziałem się, że jest tak przez mój wygląd. Na początku nie mogłem się z tym pogodzić bo przecież napewno wystarczy być fajnym, pewnym siebie chłopakiem i dziewczyna się znajdzie ale życie dość szybko mnie zweryfikowało, szczególnie podczas wyjść na miasto z przystojnymi kolegami.

Wady i kosztorys
Teraz przedstawię poglądowy kosztorys tego ile wydałem na wszystkie operacje, zabiegi. Ceny nie zawierają wszystkich konsultacji, kosmetyków, kosztów pobytu w klinikach itp. Jeżeli będziecie zainteresowani szczegółami, chętnie się nimi podzielę.
Skąd miałem pieniądze? Część to oszczędności i pieniądze na bierząco zarabiane i odkładane. Nie ukrywam, że bycie programistą tu pomaga aczkolwiek jest możliwość rozłożenia kosztów na raty z czego sam również korzystałem (i korzystam).

A więc zaczynajmy :) :

1. Brak silnie zarysowanej linii szczęki, cofnięta żuchwa - 35 000 zł
Coś co z miejsca dyskwalifikuje każdego faceta u kobiety. Nie miałem retrogenii ponieważ mój zgryz był względnie poprawny (więc nie kwalifikowałem się na leczenie NFZ) natomiast kość mojej żuchwy nie wykształciła się odpowiednio przez co wyglądało to tak jak w tym memie "Don't be ugly". Zabieg został wykonany w Warszawie. Koszt zawiera cenę zabiegu oraz pobytu wraz z lekami i konsultacjami. Jeżeli jesteście ciekawi, w której klinice wykonywałem zabieg, ile trwała rehabilitacja itp. to tak jak wyżej - dajcie znać, nie chcę tutaj zbytnio się rozpisywać. Nie ukrywam, że było ciężko ale warto było.

2. Krzywy, duży nos - 12 000 zł
Kolejny mój duży kompleks. W podstawówce już byłem z tego powodu szkalowany ale to już przeszłość. Zabieg wykonałem w tej samej klinice co operacja żuchwy. Cenę dostałem promocyjną z racji bycia "stałym klientem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Leczenie stomatologiczne, wybielanie zębów i aparat. - 20 000 zł
Duża cena to głównie cena aparatu (nakładki Invisalign) oraz leczenia kanałowego przed jego założeniem

4. Przeszczep włosów - 12 000 zł
Miałem dość spore zakola i rzadkie włosy. To zrobiłem jako ostatnie po tym jak na wykopie zaczęło się szkalowanie zakolaków. Kilka dni temu po raz pierwszy od kilku miesięcy przeszedłem się bez czapki po dworze :) Efekt bdb choć to dopiero początek.

5. Trądzik, cera - około 2 000 zł
W cenie jest koszt izoteku (polecam mocno) oraz konsultacji dermatologicznych

6. Nowe ciuchy - póki co pewnie więcej niż 10 000 zł przez ostatnie kilka lat
Pewnego dnia postanowiłem wyrzucić wszystkie moje ciuchy zmienić swój styl. Koszt 10k jest dość orientacyjny i generalnie raczej nie powinienem go wliczać do tej sumy bo każdy z nas kupuje ubrania ale to też była część mojej przemiany, dlatego dodaję.

7. Psycholog (i psychiatra) - około 7 000 zł
Na początku tylko terapia ale jak wiemy, żaden terapeuta twarzy nie ogarnie. Następnie był psychiatra (a właściwie kilku) i po dobraniu leków, było znacznie lepiej co pozwoliło mi kontynuować "walkę". Rok temu powoli zacząłem odstawiać leki pod kontrolą lekarza i zapisałem się na terapię grupową na którą chodzę do dziś.

Efekty i podsumowanie
Co mogę powiedzieć, efekty są MEGA. Żałuję tylko, że trwało to tak długo i najlepsze lata życia poszły na leczenie ale jestem baardzo zadowolony z efektów i mam wrażenie, że oszukałem przeznaczenie. W końcu czuję się jak normik. Dla nich #zwiazki, #seks, bycie zagadywanym na ulicy czy imprezach to coś normalnego. Dla mnie do niedawna to było nie do pomyślenia. Dziś to się dzieje. Dostaję atencję, spotykam się z ludźmi, wszyscy mnie lubią, moja pewność siebie skoczyła w górę. Gdy spotykam się z dziewczynami z #tinder i niektórym pokazuje swoje zdjęcia z kiedyś to nie mogą uwierzyć, że to ja :)
Z racji, że byłem po obu stronach barykady nigdy nie będę szkalował chłopaków z #przegryw bo wiem, że nie ponoszą winy za to jacy się urodzili. Ktoś kto tego nie przeszedł, nigdy nie zrozumie jak to jest.

Myślę, że to tyle. Jeżeli jesteście chętni na jakieś AMA albo po prostu chcecie zapytać o leczenie dajcie plusa/komentarz, zawołam za kilka dni :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wydałem ponad 100 000zł na #wychodz...

źródło: comment_S7CW2ejlWTqeKaIFjnoxrQpgVvfxf3Yt.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
pewnie mowisz to z perspektywy kogos kto ma powodzenie hm?


@AnonimoweMirkoWyznania: Z perspektywy osoby która ogarnia kwestię zębów a w przyszłości możliwe, że zrobi korektę nosa który niestety ma po ojcu. Zwyczajnie mam nadzieję, że główną motywacją była chęć podobania się samemu sobie a nie po to aby przypodobać się kobietom - a już tym bardziej lochom z tindera.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zdanie: (w odniesieniu do braku zarysowanej linii szczęki): „coś co z miejsca dyskwalifikuje mężczyznę w oczach każdej kobiety” nie ma nic wspólnego ze spojrzeniem na indywidualną sytuację OPa. Jest to tylko chora projekcja, na którą może się nabrać tylko ktoś, komu nawet operacja nie pomoże. Przypomina to te kobiety, które przez chorą psychikę robią z siebie dziwadła. Każdy doznał odrzucenia, niektórzy na pewno większego, które wpłynęło na różne aspekty jego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli w skrócie, #!$%@?łeś 100 tysięcy aby różowe zaczęły na Ciebie patrzeć? Nie wierzę że można być aż tak zdesperowanym na punkcie cipy. Nie wiem nawet czy byłbym w stanie #!$%@?ć nawet 1/4 tego co Ty na wygląd. Bez obrazy, jeśli bym mógł to wydałbym około 6000-8000 na operację korekcji kości żuchwy z jednej strony aby była nieco bardziej symetryczna, poszedłbym na botoks na mięśnie żuchwy za 500 pln. Do
J.....J - @AnonimoweMirkoWyznania: Czyli w skrócie, #!$%@?łeś 100 tysięcy aby różowe ...

źródło: comment_iJx5nwYSlcfB0KOmvkykEpWfJx0smYXD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Psycholog (i psychiatra)


@AnonimoweMirkoWyznania: a to nie zapomnij poinformować urzędu, który wydał PJ, bo na 100% stracisz uprawnienia. jak będziesz się starał o posadę w służbach, dostęp do informacji niejawnych czy pozwolenie na broń - zapomnij. ale #!$%@?łeś.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i bardzo dobrze anon, 100k to tylko parę miesięcy pracy, a teraz możesz ruchać do końca życia ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz jeszcze jakieś porsche w cabrio sobie spraw i będzie jeszcze lepiej. Powodzenia
  • Odpowiedz