Wpis z mikrobloga

@kaeres Ten na początku, z którym się całowała to był jej chłopak? Ciekawe jak się czuł, gdy później strip-dancer machał jej swoją pałą przed oczami
  • Odpowiedz
@kaeres: ta Julka to jest takie #!$%@?, łatwe, średnio mądre i ze specyficzną urodą - aczkolwiek jak wypnie się tu i tam i zrobi full make up moze się podobać co wykorzystuje. Miałem okazję z Nią zamienić dwa słowa.
  • Odpowiedz
@NukeOps: Polecam: https://www.wykop.pl/tag/gruszkacontent/ Kiedyś chodziły słuchy że to multi jednego ze zbanowanych wykopków. Również kiedyś synonim "konfitury" xD

@kaeres: Przecież ten striptizer dodał trochę polotu do tej imprezy. Mam nadzieję, że jak kamerzysta sobie poszedł to się rozkręcili, bo straszna stypa xd

Jak ja chodziłem na osiemnastki, to po kiblach zostawały staniki lasek, bo zapominały po lodziku założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ohjeny > Ja tam widzę normalnych bawiących sie ludzi. Nikt nikomu nie robi loda, normalna impreza. Mają krótkie sukienki no ale czemu nie. No a nie uważasz że striptease to jednak trochę za dużo na tego typu imprezę? Wiem że zespół kombi idealnie podsumował każde pokolenie #pdk ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Zadaj sobie pytanie co byś zrobił, jakby to była twoja laska. Wszystko ma granicę, a granicy dobrego smaku, raczej
  • Odpowiedz