Wpis z mikrobloga

@Ld93: W sumie prawda, pamiętam jak z 13lat temu byłem na 18 laski którą w jedną noc wyruchało 2 moich ziomków najpierw jeden a z godzinę później drugi.

Ta sama panna pate tyg. wcześniej czekając na nas (ja+moi znajomi) pościła tekst "gdzie ten Adam, juz mi sie ruchać chce)
  • Odpowiedz
@zyxen: Co za ordynarny, chamski i prostacki komentarz xD W dupie mam jak sie bawią takie bananowe dzieciaki, a to, że pokazuja tyłek w krótkiej sukience albo pójda do łózka to naprawde coś niebywałego, tak robią ludzie po prostu, niezależnie od tego jacy są, tak to działa. Natomiast ty obraziłeś ludzi których nie znasz tylko dlatego, że wyszli na imprezę na która nikt by cie w życiu nie chciał zaprosić,
  • Odpowiedz
Ja to nie wiem do czego się tutaj #!$%@?. Że puszczalskie, że striptizer fiuta pokazuje, że banany, że pozerstwo. Wy chyba pod kloszem żyjecie, że uważacie, że to coś nadzwyczajnego. W swoim życiu byłem na pierdyliardzie osiemnastek i na tym "żenującym" filmiku jest... tą z grzeczniejszych.

Pozostawiona bielizna w ubikacjach, półnagie laski albo z cyckami na wierzchu, palcówy na parkiecie podczas tańca, lody w kiblach, dramy, bijatyki, narkotyki, #!$%@? młodzi ludzie, murzyni,
  • Odpowiedz