Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: tak, w niektórych podrobach, których musisz nażreć się tony, a przy dym dostarczasz zawyżone dawki witaminy A, co z kolei w długim okresie doprowadzi do niewydolności serca, nerek, problemów ze skórą, nowotworzenia etc. Ludzki organizm ewolucyjnie jest tak przystosowany, żeby przetrwać krótsze, czy dłuższe okresy przy niedoborze poszczególnych składników, ale monodiety to nie jest dobry pomysł na życie.
  • Odpowiedz
tak, w niektórych podrobach, których musisz nażreć się tony,


Wcale nie. Czytaj źródła. Nawet mięso szkieletowe zawiera dostatecznie dużo.

a przy dym dostarczasz zawyżone dawki witaminy A, co z kolei w długim okresie doprowadzi do niewydolności serca, nerek, problemów ze skórą, nowotworzenia etc.


Jakiekolwiek
  • Odpowiedz
@smyl: Wydaje mi się to logiczne ale dla mnie ocalenie kilkunastu zwierząt rocznie, nie rekompensuje wysiłku jaki trzeba włożyć w bycie zdrowym weganinem.
  • Odpowiedz
@niggerinthebox: ja nigdzie wyżej nie stwierdziłam, że głodówka jest całkowicie bezużyteczna i nie może mieć działania prozdrowotnego. mój pierwszy komentarz odnosił się do tego, że właśnie Aga i jej mąż propagują post wodny jako jedyną metodę leczenia i nie widzą żadnego powiązania pomiędzy tym, że Aga spożywa bardzo dużo cukru, a tym, że jej guz mózgu rośnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz