Wpis z mikrobloga

#gdansk #gdynia #motoryzacja #mirekhandlarz

- Dzień dobry, samochód z ogłoszenia aktualny?
- Dzień dobry, tak
- A kiedy został z Niemiec sprowadzony?
- A jakie to ma znaczenie?
- Obowiązek rejestracji 1 miesiąca
- Nie ma znaczenia, piszemy umowę na datę jaka pasuje bezpośrednio na Niemca
- Ok, a będzie można podłączyć komputer diagnostyczny?
- A po co? Masz pan oryginalny sprzęt?
- Zobaczyć czy błędy są jakieś
- Nie ma żadnych błędów, za taką cenę to roweru pan nie kupisz
- A czy można poprosić nr vin? Sprawdzę sobie historię auta
- A może jeszcze do aso chcesz pan jechać sprawdzać?
- W moim interesie jest sprawdzić auto, w końcu to moje pieniądze, czy jest pan handlarzem czy co?

Rozłączył się xD W ogłoszeniu napisane 'osoba prywatna'.

Kurtyna.
  • 184
  • Odpowiedz
@perzon: Jakas taka korelacja zachodzi, ze im bardziej wyszczekamy tym wiekszy mitoman i debil.
A tak btw, w jakim rejonie dzialasz i ile realnie czasu na to poswiecasz?
  • Odpowiedz
@Euphor: stolica, a ile czasu poświęcam ciężko powiedzieć, pracuje normalnie na etacie 8-16 a te auta to "dorywczo" co mocno zależy od farta. Czasem nie trafi się nic w ciągu miesiąca, a czasem jednego dnia wyłowi się dwa auta. Teraz trochę ciężej coś upolować, bo pootwierało się w Warszawie kilka komisów z autami do 5K.

Ale wczoraj np w drodze do sklepu wyłapałem peugeota 106 w automacie, śmieszny przebieg, wersja
  • Odpowiedz
@Shatter: pomyślałem ¯\_(ツ)_/¯. I co mam z tym zrobić? Na stacji wszystko sprawdzili, potwierdzili że samochód w bardzo dobrym stanie, komputer nie zgłaszał problemów, miernik pokazywał spójne wartości dla całej karoserii. Ja wiem, że się na tym nie znam i jakby trafił się oszust-artysta, to by mnie oszukał.

1000 kilometrów to nie jest bardzo dużo, zgadza się, ale to już jest wiele godzin spędzonych za kierownicą, w tym czasie mogła
  • Odpowiedz
@Shatter no gruza 22 letniego , za 800 zł , progi podjedzone, w boczku błotnika dziura że pięść byś włożył , wszystko wypisane w ogłoszeniu , auto w posiadaniu od 13 lat xd chłopie jakie kilo szpachli i jaki kradziony . Przyjechało 2 gości sprawdzali wszystko przez 2,5h xd kabaret
  • Odpowiedz
@Shatter: gdzie ja mowie cos o vinie, o lakierze/

auto sprzedałem, jedyne co mnie smieszy to tacy ludzie, być moze jak Ty, ktorzy sprawdzają gruzy do reanimacji jakby to były 3letnie auta i mieli na nie wydac milion.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: oho, przerwa obiadowa w kieracie u niemca i się znów coś plujesz XDDD ? Jedna fakturę na te Twoje fury pokaż to się jeszcze pośmiejemy, a jak nie to trzymaj się tam w tym diamancie i utkaj dziure ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wcześniej się cofnij do szkoły podstawowej i doczytaj, że nie napisałem że sprzedaje 20 aut, tylko że wystarczy mi sprzedać 5 żeby
  • Odpowiedz
@perzon: a to mi nie starczy czasu żeby kupić 3 auta w Niemczech będąc w Niemczech XDD? Ładne fale loki koki masz w głowie XD nie mam umów tylko każdy sam sobie wypisuje, bo kupując auto w Niemczech nie pisze się umowy tylko daje brify, chyba, ze Turas ci umowę napisze zebys się cieszył XD ale co ty możesz wiedzieć skupując gruzy
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Jesteś farmazonem, marzycielem i hipokrytą, kręcisz "bekę" że ktoś #!$%@? w kropo a Ty zarabiasz 20K - gdybyś zarabiał te 20K to byś nie siedział w fabryce rowerków. Jak będziesz następnym razem srał, to jebnij więcej papieru na deskę, bo wyczuwam że masz teraz ostry ból dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@perzon: siedziałbym, bo dzieki temu różowy zarabia 6,5k, a nie 2,5k w Polsce, do tego mam blisko wszędzie żeby kupywać auta i meldung żeby móc je brać na tymczasowe tablice ;) analogicznie jak ty zarabiasz w tydzień na gruzach 20k to tez byś nie siedział w robocie od 8 do 16 xD
  • Odpowiedz