Wpis z mikrobloga

Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białegostoku xD Młodzi wynajeli auto i pojechali do ślubu kultowym już rekinem (auto marki BMW, model e24)

Zaraz po dziewietnastej, jak już goście byli po pierwszym kielichu, pan młody wymknął się z sali i gdzieś znikł xD świadkowa wyszła na fajka i znalazła go na parkingu. Młody razem z kierowcą, który wiózł ich do ślubu, oglądali jego zabytkowe auto xD oczywiscie zaraz z sali wyleciała panna młoda i rozpoczeła sie inba xD HURR DURR!!! NASZ DZIEŃ!!!! JAK TY SIE ZACHOWUJESZ, TO NASZE WESELE A TY SE ZDJECIA Z SAMOCHODAMI ROBISZ!!!! młody nawet nie zdążył otworzyć ust, kuzynka zdjeła welon i rzuciła na ziemie xD rozpłakała sie, pobiegła do toalety i zamkneła na klucz xD rodzice młodych pół godziny stali pod drzwiami i prosili żeby otworzyła, a pan młody niewzruszony, #!$%@?ł w tym czasie bąki na placu xDDD z sali wybiegło kilkoro dzieci podjaranych amatorskim pokazem i poprosili żeby ich przewieźć xD młody załadował ich na tylną kanapę i zaczeli driftować wokół fontanny xD zabawe przerwał dopiero własciciel domu weselnego, który wyleciał z mordą i zaczął sie drzeć że mu kostkę niszczą xDDD

Najlepsze wesela tylko na Podlasiu!!!!

#truestory #heheszki #bmw #carboners #e24 #samochody #pdk #motoryzacja #wesele #zwiazki #rozowepaski
Pobierz Atreyu - Najlepsze wesele na jakim byłem, to wesele mojej kuzynki Joanny z pod Białeg...
źródło: comment_XKgXxON49qZ8icp7BLMCqrseRU6GARJa.jpg
  • 18
@Atreyu: Po tym jak napisałeś że panna zamknęła się w kiblu już mi coś śmierdziało.. ale jak napisałeś o kręceniu bączków to już wiedziałem że fake, właściciel by nie dał katować auta.