Wpis z mikrobloga

@spidero: XD ale jesteś przygłupi / tępy. Być może gdyby ten zawód był od początku dobrze finansowany to by lekarze jak @Strahl nie wyjeżdżali z kraju. Bo jednak jest różnica w obciążeniu między lekarzem a programista15k. Jestem devem- mnie stres dopada jak się kawa skończy, albo jak piekarnia pod robotą jest zamknięta i muszę się zastanowić nad zakupem śniadania do pracy. Jak mi się palec omsknie to dane sobie z bkp
@lukasz-synos: No ja znam rezydentow co mieli kolo 70 h na reke dorabiajac w przychodni, generalnie nie maja zle, nie zapominajmy ze to wciaz nabieranie doswiadczenia jak mowisz, kontrakt = odpowiedzialnosc ale i wieksze pieniadze, tak byc powinno
@leac: w Krakowie są dwa staże. Bezpłatny na szóstym roku i drugi tzw „podyplomowy” gdzie normalnie pracujesz, masz swoją pieczątkę i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@leac: idąc tym rozumowaniem co drugi człowiek na ulicy może wziąć drugi etat i spłacać nim nowe BMW

@leac: dyżury rezydenckie są słabo płatne. Dobre to są dla „wolnych strzelców” gdzie brak lekarza oznacza zamknięcie oddziału. Znajdź mi
płacenie lekarzom poniżej minimalnej płacy to jest #!$%@? plucie w twarz wykształconym i inteligentnym ludziom


@arteria: dlatego żaden lekarz tyle nie zarabia. Sporo polityków, zarówno krajowych jak i lokalnych to z zawodu lekarze i można przejrzeć ich oświadczenia majątkowe. Nie znajdziesz tam nikogo kto zarabia minimalną, nie mówiąc o zarobkach jak sugerujesz poniżej minimalnej.