Wpis z mikrobloga

marzy mi się coś takiego siedzę sobie na kanapie z piwem i czipsami w pokoju po pracy i oglądam mecz ulubionej drużyny okazuje się ze wygrywa pod koniec meczu moja dziewczyna wychodzi umyta świeża ładnie ubrana pachnąca i wymalowana i mówi do mnie mam ochotę na ostry seks abyś mnie mocno zerżnął bo mam taką ochotę, przyjdź zaraz mój luby do sypialni i sobie idzie do sypialni po czym ja po 5 min przychodzę ona w seksownym stroju czeka na mnie na łóżku, mówi chodź kotku po czym przychodzę zdejmuje mi spodnie pasek i koszule baraszkujemy całą noc seks bdsm itd a potem budzimy się o 11 w dzień wstaje pierwszy rano robię jajecznicę i kawę jemy a potem ubieramy się a po tym idziemy do pracy jakby nic nie było, aj mokry i piękny sen przegrywa, ale cóż dla chada to nie dla przegrywa

#wyznanie #chadowezycie #wygryw #przegryw #zwiazki #beztabu #historia #rozowepaski
#p0lki #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #normictwo #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #plodnajulka #dynamicznyoskarek
#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
#mokrysen #marzenia
  • 22
  • Odpowiedz
  • 1
@vito199: haha nie mogę uwielbiam te twoje teksty przyjacielu ale o tej szarej myszcze nie pomyślałem tak szczerze tylko o jakiejś modelce ale ta szara myszka mogła być nie pogardzilbym bym, bo modelka to dla chada bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz