Wpis z mikrobloga

@facetwsieci:

(...) Wyciągasz kobietę w górę, poświęcasz jej czas, inspirujesz i uczysz. (...) Nie pamięta już, że tak wiele zawdzięcza Tobie, że gdyby nie Ty była by bardzo w dupie.


@facetwsieci: Wcale mnie nie dziwi że takie kobiety was zostawiają.
  • Odpowiedz
Miałem podobną sytuację.. Za moimi plecami spotkała się z byłym i nagle już mnie nie kocha, bo jej uczucie do niego wróciło.


@nieboszczyk: miałem identycznie naście lat temu. Już miałem się oświadczać aż tu nagle bach, pojawił się inny facet i ona mnie już nie kocha.
Rozstaliśmy się, wyjechałem. Najlepszą satysfakcję miałem jednak dziesięć lat po tym jak się z nią przypadkowo spotkałem na ulicy będąc akurat w Polsce. Ja żonaty,
  • Odpowiedz
@Sarnanana: Nie wiem jak to nazwać, ale to tak jakby jej stary znajomy ze szkoły. Wtedy czuli do siebie chemię, ale nie było z tego nic. Ostatnio pojawil sie na horyzoncie i zaczął jej pomagać z pewną rzeczą. Spędzili razem 3 dni po kilka godzin i to wystarczylo.
  • Odpowiedz
@kluha666: jest ciężko ale dasz sobie radę, musisz wiedzieć że to minie :/
I jak pisali, naprawdę lepiej teraz niż później. Szkoda że tak późno ale still lepiej niż jeszcze później jakby w przyszłości sprawy zaszły dalej Pokazała ci jakie ma lekkie podejście do takich rzeczy mimo że byliscie tyle razem.
Trzymaj się, od teraz będzie tylko lepiej
  • Odpowiedz