Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@kluha666: Podobnie u Mnie, tyle że sporo krócej byliśmy razem, bo ponad rok. Nagle "bez powodu" zaczęło się między nami psuć,jak się okazało odnowiła kontakt z byłym, który ją wcześniej zdradził. Zerwałem z nią,a ona po miesiącu była z nim z powrotem... #!$%@? uczucie jakie może być
  • Odpowiedz
6 lat razem, dwie zdrady z jej strony jedną głupi wybaczyłem drugiej nie dałem rady a teraz jest ona z alkoholikiem bezrobotnym Niemcem no i ma dziecko hehehe xD ale zdrada z 56 latkiem Boże. Teraz jestem szczęśliwy w nowym związku i nie patrzę wstecz :) trzymaj się Mirku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@kluha666: Część kobiet już tak ma, że #!$%@? do Ciebie jaki ważny jesteś, a tak na prawdę ma Cię daleko w dupie i dba tylko o własny interes.

Nie warto się takimi przejmować, szkoda życia. Uszy do góry, będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@kluha666: > Pracowałem na związek 4 lata, pojawil sie inny gość,

Smutno bardzo. Ale pytanie brzmi - ty pracowałeś na ten związek 4 lata, czy pracowaliście razem? Bo jak ona cegiełki nie dołożyła, to dobrze się stało.
  • Odpowiedz
@zielonasowa: tez pracowała. Duzo razy mówiła mi, ze dziekuje ze mnie poznala. Pomoglem jej częściowo wyjść z bulimii. Ona namówiła mnie do pisania opowiadań. Wiedziałem, że mogliśmy na siebie liczyć.
  • Odpowiedz
@kluha666: jesteś zwykłym trollem, który się zesrał a nie był w 4 letnim związku, wystarczy spojrzeć na wpisy sprzed 3, 4 miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kluha666: 4 lata i nie oświadczyłeś się? Nie dziwie się ze odeszła - gdzieś słyszałem ze różowa może z niedoszła teściowa stwierdzić ze jednak materiał na męża i ojca z ciebie marny - i młoda szuka wtedy innego bolca
  • Odpowiedz