Wpis z mikrobloga

@mindrape: Ja mam całe, ale nie mam ani szejkera ani wagi, myślę, żeby rzuć (chociaż słyszałem, że smak raczej zły, ale mam już doświadczenie ze źle smakującymi substancjami, tylko nie wiem ile taka gałązka (czy patyczek) ma i to mój problem bo nie chcę przekroczyć dawki
@billuscher Ja to chyba pociąłem na mniejsze kawałki i wstrząsałem do uzyskania piany. Wydaje mi się, że taki sposób był wtedy podany na stronie Magicznego Ogrodu. Piankę się spijało, ale tą czynność można było powtarzać w celu otrzymania kolejnej porcji piany. Tak to przynajmniej kojarzę. Dawkowałem pewnie na oko.
@mindrape: Nie mam niestety niczego z tego a mielonego nie mogłem kupić bo nie było

A wiesz może czy światło flesha może osłabić działanie silene? głupie pytanie ale światło słoczneczne może osłabić kwas a ja chciałbym poczuć to w pełni xD
@mindrape: Ok dzięki te substancje są teraz bardzo wrażliwe na światło :) Na stronie pisze że jedyny efekt uboczny bo większej dawce to przeczyszczenie,a małe dawki działają tylko powoli, hmm jeszcze zobaczę dzięki za radę