Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, życzę wam wszystkiego najlepszego, spełnienia swoich celów i odnoszenia sukcesów w nowym roku!
Przejdę od razu do meritum mojego wpisu, jest on o moich planach na 2020 rok.
Obecnie zarabiam mało, to będzie 3,5k na miesiąc, jestem magazynierem.
Ledwo jestem w stanie odłożyć stówę czy dwie miesięcznie, już od dawna myślę jak tu wyrwać się z tego bagna i natknąłem się na ciekawą ofertę kursu programowania.
Zrobiłem test predyspozycji na ich stronie (Kodilla) i wyszło że świetnie nadaję się na stanowisko frontendowe.
Z informacji wynika również że będę zarabiał na początku jako junior prawie dwa razy więcej niż obecnie więc dla mnie git, nie mam dużych wymagań finansowych.
Kurs ma trwać 16 tygodni i mam mieć osobistego mentora, dla mnie super, dodatkowo do końca roku jest promocja więc się skusiłem i zamierzam odmienić swoje życie.
Dodatkowo zamierzam poświęcić 2-3 godziny dziennie na naukę po kursie, bo słyszałem że mimo kursu będę musiał się dokształcać, ale nie jest to dla mnie problemem gdyż mam do tego predyspozycje.
Pytanie czy jak już nauczę się javascripta i frameworków potrzebnych do pracy, to po jakim czasie znajdę pracę? Najlepiej zdalną, bo zaoszczędzę na dojazdach.
Jeszcze raz życzę wam spełnienia marzeń i werwy do podejmowania wyzwań i ważnych decyzji w waszym życiu!
Widzimy się za rok ( ͡º ͜ʖ͡º)

#programowanie #praca #pracait #programista15k #sylwester #sylwesterzwykopem #bootcamp #frontend #javascript #kodilla

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 11
Każdy aspirujący przyszły programista powinien sobie zdawać sprawę z tego, że walczy o stanowisko pracy ze studentami którzy umieją tyle samo, albo więcej i można im dać umowę z zerowymi kosztami na czas praktyk/stażu ¯_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Na wszelki wypadek, jeśli to nie bait:
1. Jak chcesz być programistą, to do tego dąż i nie przejmuj się heheszkami. Pasję do programowania istotnie można odkryć i być bardziej zapalonym niż większość programistów, którzy poszli na profil informatyczny, bo lubili klikać w komputer, a potem naturalnie trafili na studia i dzisiaj są tak bardzo zapalonymi programistami, jak zapalonym jest urzędnik po studiowaniu administracji.
2. Nie będziesz zarabiał na start