Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Ja swój post pisałem w kontekście dużego prawdopodobieństwa otwartego zakończenia. To znaczy pewnie skończy się tak, że albo Intruder usunie konto, albo wystartuje gdzieś i nie powie, albo my zmądrzejemy i przestaniemy odwiedzać wykop. A prawdy się nigdy nie dowiemy.
Tak w sumie patrze, ze @IntruderXXL jest „całkiem niedaleko” top wyników. Mam nadzieje ze nie zniknie z wykopu, gdy zdecyduje sie na starty.


@pokey: I cholernie mnie to motywuje, także motywuje kwestia tego że mam jaki mam wynik, a nigdy nie brałem towaru, więc wystarczy użyć tego asa w rękawie aby wynik znacząco się zwiększył.

Ale prawda jest też taka że Ci najlepsi, wykręcili te wyniki po ponad 10-15latach ukierunkowanych treningów
@IntruderXXL:

Czyli twierdzisz że nie ma różnicy między waleniem jednego środka w małych dawkach od walenia całej apteki, tak że świecisz się w nocy? No to przeczy logice.


Juz starozytni opracowali taka zasade "Dawka czyni trucizne". To oznacza nic innego jak to, ze od dawki zaleza wlasciwosci danej substancji (w kontekscie brania przez czlowieka). 2x wiecej testosteronu nie oznacza 2x wiecej sily, czy 2x wiecej regeneracji. Moze byc przeciwnie - wieksza