Wpis z mikrobloga

Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość.

Ot, kolejny prawacki myśliciel wyklęty chwali się swoimi brawurowymi przemyśleniami na temat tego złego homoseksualizmu. Przy okazji biorąc na cel rudych, zielonookich, leworęcznych i pewnie każdego z osobna, bo każdy do jakiejś mniejszości należy xD

Wołam naszego geniusza: @pokyw123, opowiedz nam proszę więcej o zastosowanej w przytoczonym zdaniu logice xDDD

lhttps://www.wykop.pl/wpis/46409577/gnije-z-ludzi-ktorzy-w-2019-roku-dalej-uwazaja-gej/163518261/#comment-163518261

#shitwykopsays #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt
Pobierz bacaa90 - Patologia = posiadanie cech, których nie posiada większość. 

Ot, kolejny...
źródło: comment_M2bgM6jNxOtytCFOYgRv3KeRNhFsCKox.jpg
  • 60
dlaczego nie jest skoro jest?


@pokyw123: a jest, bo... jest? Zapoznaj się ze stanowiskiem naukowców i psychiatrów, bo na razie ograniczasz się do fikołków właściwych chłopskiemu rozumowi.

Jeśli robisz sobie badania krwi czy mierzysz ciśnienie to jeśli jesteś poza przedzialem to jesteś pato.


@pokyw123: Jezus Maria XD idąc tym tropem na świecie nie zostałby nikt "normalny".

Jeśli staje ci na widok kolegi to jesteś pato tak samo jak gdy staje
@NiemieckiArbiter: na swój sposób on ma racje.
Jeśli w grupie 10 osób, 9 osób będzie miało wzrost 1,70m, a Ty będziesz miał 1,80m, to Twój wzrost będzie patologią wśród tej grupy. Bo patologia to odstępstwo od normy.
Nie bronię go co do kwestii gejów, bo do tego nie chcę się odnosić...
Ale w teorii jeśli na 10 osób, 9 jest hetero, a 1 homo, to jest to patologia wśród tych 10
@pokyw123:

Jeśli robisz sobie badania krwi czy mierzysz ciśnienie to jeśli jesteś poza przedzialem to jesteś pato


to masz wtedy jakiś stan chorobowy = coś złego dzieje się z twoim organizmem

Jeśli staje ci na widok kolegi


to zdrowym homoseksualistą, z twoim organizmem nie dzieje się nic złego, nie ma w nim żadnych zmian / stanów chorobowych. Po prostu masz inną orientację seksualną.

tak samo jak gdy staje ci na widok
@bacaa90: No i to jest kwintesencja bełkotu. Skoro każdy ma prawo do własnej orientacji i nie możemy jako większość mi powiedzieć że jego jest zła to homoseksualizm = zoofilia= pedofilia. Zgodnie z twoim wpisem jeśli zwierzę nie cierpi i ma radość z tego to nie ma zoo filii.
Uwaga wołam wszystkich. Hahhahaahs
@bacaa90: A xd lpg nie rozumiesz ze pieprzysz głupoty? Skąd wiesz ze ktoś jest dorosły i świadomy? Bo właśnie z tych założeń które podałem. Gdybyś chciał przetestować czy ktoś podjął decyzję świadomie to musiałbyś to jakoś ocenić. Jak? Robiac test którego wynik musiałbyś odnieść do ogółu społeczeństwa i tym samym chcesz już korzystać z prawa normalności wyrażonej przez cechy większości. No to już zrozumiales synku?